APP
Telegram

افتتاح حساب وسترن یونیون

افتتاح حساب وسترن یونیون (Western Union)

وسترن یونیون سرویس انتقال پول به خارج از کشور می باشد و با توجه به عملکرد خوب آن عنوان بهترین و معتبرترین شرکت انتقال پول به خارج از کشور را کسب کرده است.


توضیحات

افتتاح حساب وسترن یونیونوسترن یونیون بزرگترین موسسه حوالجات ارزی در مقیاس جهانی می باشد، از جمله خدمات آن ارسال و حواله ی پول به خارج از مرزها است. طی سال های اخیر طبق عملکرد خوب این شرکت عنوان بهترین و سریع ترین سرویس انتقال پول به خارج از کشور را کسب کرده است. در وسترن یونیون شخص دریافت کننده پول نیازی به داشتن حساب بانکی ندارد. 


و با اعمال تحریم ارائه سرویس و استفاده از خدمات وسترن یونیون در ایران وجود ندارد. ارزجو با داشتن نمایندگی و حساب در خارج از کشور امکان استفاده از خدمات این کشور را برای شما فراهم کرده است.

خدماتی از جمله، انتقال وجه فرد به فرد، خدمات اقتصادی، پرداخت های تجاری و حواله پستی را وسترن یونیون در ظرف زمان کوتاه انجام می دهد. 

راهنمای خرید

افتتاح حساب وسترن یونیون


آموزش افتتاح حساب وسترن یونیون:

افتتاح حساب وسترن یونیون بسیار ساده می باشد. در ابتدا پس از وارد شدن در سایت register را انتخاب کرده، این گزینه در بالای صفحه سمت راست قرار دارد، پس از آن صفحه ی ثبت نام باز می شود با وارد کردن مشخصات ظرف مدت 10 دقیقه حساب کاربری شما افتتاح می شود. توجه داشته باشید که هنگام وارد کردن اطلاعات دقت کنید تا در روند نقل و انتقال در وسترن یونیون مشکلی پیش نیاید.

ایجاد حساب وسترن یونیون در ایران امکان پذیر می باشد اما با تحریم شدن ایران، جلوی نقل و انتقال آن گرفته شده است، ارزجو با داشتن حساب در خارج از کشور می تواند روندهای نقل و انتقال پول را برای شما در پیش بگیرد.  

طریقه ارسال و دریافت حواله وسترن یونیون در ایران:

برای ارسال حواله از ایران کافیست مشخصات فرد گیرنده، طبق مندرجات پاسپورت همراه مبلغ مورد نظر را برای ارزجو ارسال کنید. پس از رسیدن مشخصات به ارزجو یک کد ده رقمی  "MTCN Code"به همراه اطلاعات فرستنده و مبلغ مشخص شده ارسال می شود. 

فرد گیرنده با مراجعه به نمایندگی وسترن یونیون شهر خود، با ارائه پاسپورت و کد امنیتی به سادگی می تواند پول را دریافت کند.

ارائه شماره پاسپورت باعث می شود از مبادلات غیر قانونی جلوگیری شود.

برای دریافت حواله از طریق وسترن یونیون در ایران با استفاده از نام غیر ایرانی که در اختیار شما قرر داده شده، حواله ارسال می شود، حواله به حساب خارج از کشور منتقل شده و بعد از دریافت پول و کسر کارمزد های وسترن یونیون معادل ریالی حواله به مشتریان گرامی پرداخت می گردد.با توجه به قوانین وسترن یونیون حداکثر روزی 8000 دلار آمریکا را می توان حواله کرد.
در وسترن یونیون بر عکس حواله بانکی حساب بانکی نیاز ندارد و یکی از مهمترین ویژگی های آن سرعت آن است به گونه ای که به محض ارسال حواله فرد گیرنده می تواد حواله را دریافت کند.
در 90 درصد از انتقال ها استفاده از ارز همان کشور می باشد.
برای جلوگیری از کلاهبرداری و پولشویی ارسال شماره پاسپورت گیرنده ضروری است.
بله بلافاصله پس از انجام عملیات این امکان وجود دارد که حواله ی دیگری را ارسال کنید.
در صورت کامل بودن مدارک مورد نیاز تنها 30 دقیقه طول می کشد تا کارت اسکن کارت ارسال شود.