APP
Telegram

خرید اینترنتی با ویزا کارت

خرید اینترنتی با ویزا کارت (Buy with Visa Card)

یکی از راه های سریع پرداخت های اینترنتی که در دنیا بسیار معتبر بوده و با داشتن آن می توان تمامی پرداخت ها را به صورت مستقل انجام داد ویزا کارت می باشد.


توضیحات

خرید اینترنتی با ویزا کارتامروزه ویزا کارت مصرف کنندگان، بانک ها، دولت ها و... را برای پرداخت های جهانی در جهت استفاده از کریپتوکارنسی به جای مصرف پول رایج سوق می دهند.

در حال حاضر ویزا کارت با گستره وسیعی از خدمات، دارای مجموعه ای گسترده از کالاها شامل کارت‌های اعتباری (Credit Cards)، کارت های نقدی (Debit Cards) و کارت های پیش پرداخت (Prepaid Cards) ، به منظور آسان کردن مبادلات مالی در جهان، به مهمترین و قدرتمند ترین محصول شرکت چند ملیتی ویزا تبدیل شده است.  

یکی از راه های سریع پرداخت های اینترنتی که در دنیا بسیار معتبر بوده و با داشتن آن می توان تمامی پرداخت ها را به صورت مستقل انجام داد، استفاده از ویزا کارت می باشد در واقع جایگزین پول نقد است وارائه خدمات آن جهانی است بدین معنا که بانک ها، خودپردازها، درگاه های آنلاین و شرکت های متعدد بین المللی با آن همکاری می کنند.

متاسفانه با اعمال تحریم در ایران مسافران که قصد مسافرت به خارج از کشور را دارند نمی توانند از کیف الکترونیکی استفاده کنند اما ویزا کارت این امکان را فراهم آورده تا با آن بدون ایجاد مشکل عملیات های مالی را انجام دهند. 

امکان صدور این کارت در بانک های ایرانی میسر نمی باشد. برای آسایش و رفاه هموطنان ارزجو با داشتن حساب بانکی در خارج از کشور و با داشتن ویزا کارت های فیزیکی آماده می تواند خدمات خود را به هموطنان عزیز ارائه دهد.


همانطور  که گفته شد ویزا کارت مجموعه ای گسترده است که شامل کارت های اعتباری ، کارت های نقدی و کارت های پیش پرداخت می باشد که ارزجو هر کدام از آن ها را به اختصار برای شما شرح می دهد:

کارت اعتباری یا   Credit Card   

با استفاده از اعتبار شخصی که فرد در نظام بانکی کشورش دارد و با توجه به سابقه ای که دارد و همچنین نسبت درآمد ها و هزینه های شخصی کارت اعتباری اختصاص داده می شود که با این کارت بدون داشتن موجودی در حساب خود  امکان پرداخت را هم دارد.

که طبعا شرکت ویزا کارمزدی در قبال چنین خدماتی دریافت می کند به طوری که هر ماه با وارد شدن درآمد های هر فرد به حساب بانکی مبلغ مربوطه به طور خودکار از حساب وی کسر می گردد.

ویزا کارت نقدی (Debit Card)

تنها تفاوت کارت نقدی با کارت اعتباری این است که کارت نقدی بر خلاف کارت اعتباری حتما در حساب بانکی متصل به شبکه باید به اندازه میزان خرید (Payment) یا برداشت (Withdraw)، موجودی داشته باشد. در غیر این صورت موفق به باز کردن حساب نمی شوند

ویزا کارت پیش‌پرداخت   (Prepaid card) 

کارت های پیش پرداخت هم باید مانند کارت های نقدی در حساب خود موجودی داشته باشند ولی با یک تفاوت عمده به این شکل که کارت پیش پرداخت به حساب بانکی متصل نمی باشند و خود کارت دارای موجودی مشخص می باشد و نمی شود در این کارت کسی با حواله ی بانکی خود به کارت شما پول واریز کند زیرا این کارت به حساب بانکی متصل نمی باشد.

دو نوع کارت پیش پرداخت وجود دارند کارت هایی قابل شارژ و کارت های فاقد شارژ شدن.

جدا از اینکه چند دسته ویزا کارت در دسترس عموم می باشد ویزا کارت ها در دو نوع فیزیکی و مجازی صادر می شوند و به تعریف هرکدام به طور جداگانه می پردازیم:

ویزا کارت های فیزیکی دارای یک کارت پلاستیکی می باشند که روی آن شماره 16 رقمی و تاریخ انقضا و همچنین کد سه رقمی  CVV2 درج شده است و با استفاده از کارت فیزیکی می توانید خرید حضوری داشته باشید و با دستگاه های POS که لگوی ویزا دارند خرید کنید و پرداخت های آنلاین انجام دهید و با دستگاه های خودپرداز وجه نقد دریافت کنید.

کارت های مجازی  کارت پلاستیکی و فیزیکی ندارند و تنها اطلاعات کارت از قبیل شماره 16 رقمی و تاریخ انقضا و کد سه رقمی CVV2 دارند و تنها می توانند پرداخت های آنلاین انجام دهند. مزیتی که ویزا کارت مجازی نسبت به کارت فیزیکی دارد این است که هزینه صدور آن بسیار کمتر می باشد و در زمان کمتری صادر می شود و در اختیار افراد قرار می گیرد.

ارزجو به طور خلاصه کاربرد ویزا کارت را در چند سطر شرح می دهد:

امکان خرید حضوری با استفاده از دستگاه های کارتخوان POS

دریافت پول نقد با دستگاه های خود پرداز

پرداخت آنلاین در وب سایت و .... برای انجام خرید آنلاین

پرداخت آفلاین با استفاده از فرم کاغذی و یا تلفن

برای مشاهده دیگر خدمات ویزاکارت کلیک کنید.

مشخصات

خرید اینترنتی با ویزا کارت


  مشخصات کلی

  • قابلیت استفاده از دستگاه POS
  • قابلیت استفاده در ATM
  • استفاده در درگاه های پرداخت آنلاین
  • حک شدن نام دارنده روی کارت
  • قابلیت تمدید
  • اپلیکیشن اندروید
  • اپلیکیشن IOS
  • اینترنت بانک
  • ایمیل بانک
  • افتتاح حساب بانکی روی کارت
  • نیاز به ارائه اسکن پاسپورت جهت صدور
  • هزینه کارت خام
   $6
  • سقف برداشت روزانه
   $500
  • میزان سپرده اولیه جهت صدور
   $0
  • میزان اعتبار اولیه داخل کارت
   $500 - $25

راهنمای خرید

خرید اینترنتی با ویزا کارت


در این بخش ارزجو شما را برای خرید از گوگل با استفاده از ویزا کارت راهنمایی می کند:
برای استفاده از امکانات گوگل پلی نیاز به داشتن کارت اعتباری ویزا کارت و یا مستر کارت می باشیدکه در ادامه آموزش کامل آن به شما داده می شود.
بعد از ورود به صفحه ی Google Play در ستون دسته بندی ها نرم افزار مورد نظر را انتخاب کنید
بعد از انتخاب نرم افزار و اپلیکیشن های مورد نظر بر قسمت آبی که قیمت آن مشخص شده است کلیک  کنید
برای انجام این کار برای بار اول ابتدا یک روش پرداخت را به حساب گوگل برای تکمیل خرید اضافه می کنید و نوع کارت اعتباری را مشخص کنید که از نوع ویزا کارت باشد ویا مستر کارت و بعد از آن روی دکمه Continue ‎‏ کلیک کنید
و در ادامه گزینه افزودن کارت را کلیک کنید.
شماره 16 رقمی کارت و موارد خواسته شده از قبیل cvv و  cvv2  را مطابق کارت وارد کنید.
و بعد از آن نام و نام خانوادگی را وارد کنید. 
در قسمت بعد باید آدرس انتخاب کنید که به دلیل تحریم آدرس نمیتواند از آی پی ایران باشد.
بدین صورت می توانید با ویزا کارت خود از گوگل پلی به راحتی خرید کنید.

صدور کارت از کشور امارات و ارز موجود در کارت دلار می باشد.
ویزا کارت دارای پنل مدیریتی می باشد که امشاهده تراکنش ها و موجودی ها برای مشتری امکان پذیر می باشد.
مدت اعتبار کارت یک سال است و هزینه نگهداری ندارد.
به دلیل تحریم بسیاری از سایت ها با دیدن آی پی ایران آن کاربر را بلاک کرده و سرویسی ارائه نمی دهد و در زمان پرداخت از آی پی ایران استفاده نکنید که خرید انجام نمی شود.
اگر به هر دلیلی از جمله استفاده از آی پی ایران خرید شما برگشت داده شود به این برگشت خرید دیکلاین گویند.