APP
Telegram

ایجاد حساب با پی پال ( Paypal ) و احراز هویت

ایجاد حساب با پی پال ( Paypal ) و احراز هویت (PayPal)

پی پال یکی از بهترین و امن ترین سیستم انتقال پول و خریدهای اینترنتی میباشد. در ادامه با ارزجو همراه باشید تا در این خصوص توضیحاتی را خدمت شما کاربران عزیز ارائه دهد.


توضیحات

ایجاد حساب با پی پال ( Paypal ) و احراز هویت


خدمات پی پال

شرکت بین المللی پی پال با داشتن یک سرویس امن برای پرداخت و انتقال پول به صورت آنلاین، اجازه انجام فعالیت با حساب های مجازی و الکترونیکی، از قبیل نقل و انتقال پول، خرید و فروش و ایجاد درگاه های پرداخت اینترنتی، به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن را به کاربران می دهد.
قطعا در این دوره بسیاری از خریدها، فروش ها و انجام کارهای مالی در شبکه های الکترونیکی، به صورت اینترنتی انجام  می شود. 
پی پال با داشتن قابلیت هایی چون ایجاد حساب رایگان، انجام تراکنش هایی با دریافت کارمزد ناچیز و منطقی به سادگی در ظرف مدت کوتاهی خدمات گسترده ای را به شما ارائه می دهد.
افرادی که در ایران زندگی می کنند با توجه به شرایط تحریم های اعمال شده از طریق حساب پی پال، نمی توانند خرید اینترنتی کنند، قطعا از این راه نیز نمی توانند کسب درآمد داشته باشند،  مجموعه ارزجو با مجموع فعالیت ها و سابقه ای که در پی پال داشته توانسته با ایجاد محیطی امن اعتماد متقاضیان را جلب کند تا در زمینه پرداخت های اینترنتی فعالیت گسترده ای را برای شما فراهم کند. 
 مشخص است که شرکت های بزرگ و معتبر، شبکه های شناخته شده و قابل اعتماد را برای انجام فعالیت های خود انتخاب کنند.قطعا هر شخصی با دیدن اینگونه خدمات گسترده ای میپذیرد تا کارمزد های 2 تا 4 درصدی را بپردازد و در مقابل، فواید بیشتری بدست آورد از جمله، در حساب های پی پال بدون انجام روند های بانکی، مدیریت درآمدها، مستقلا بر عهده خود شخص می باشد.
پی پال با توجه به  تراکنش های روز افزون و آمار گرفته شده تقریبا 12.5 میلیون تراکنش در روز  با دریافت کارمزد، درآمد روزانه ی بی نظیری را کسب می کند،  البته این تمام دریافتی های پی پال نمی باشد بلکه با جمع کردن موجودی balance از حساب کاربری، به میزان قابل توجهی از سرمایه دسترسی دارد که آن را در بانک های مختلف جهان سپرده گذاری کرده است، طبق توافق نامه ای که بین کاربران و پی پال تنظیم شده است و کاربران آن راپذیرفته اند پی پال مالک سودی است که در انجام تراکنش ها بدست می آورد که حق خارج کردن از شبکه را نیز دارد.
داشتن اینگونه تراکنشی خود دلیل محکمی می باشد که با ارائه خدمات عالی متقاضیان بیشتری را جذب کند.

برای مشاهده دیگر خدمات پی پال کلیک کنید.


راهنمای خرید

ایجاد حساب با پی پال ( Paypal ) و احراز هویت


در این قسمت ارزجو با توضیح جامع در مورد خرید حساب پی پال شما را راهنمایی می کند.

موسسه پی پال درگاه پرداخت الکترونیکی است.

پی پال به عنوان واسط میان طرفین معامله با ارائه خدمات وقابلیت های پیشرفته، این امکان را به شما می دهد تا بدون دسترسی به اطلاعات بانکی معامله مورد نظر را انجام دهید.

طریقه انجام خرید حساب پی پال:

در ابتدا پس از باز کردن حساب، اطلاعات واقعی شخص مورد نظر را ثبت کنید.

پس از ثبت شدن اکانت، ضروری می باشد که حساب بانکی و یا کارت اعتباری خود را به حساب پی پال متصل کنید که در این صورت حساب پی پال شما تایید می شود.

پس از تایدیه حساب می توان مبلغ ارزی موجود در حساب بانکی را به حساب پی پال منتقل نمود و یا می توان آن را به حساب پی پال شخص دیگری نیز انتقال داد.

اکنون پولی که در حساب بانکی  بوده، به داخل حساب پی پال انتقال یافته است.

با داشتنن حساب پی پال به راحتی می توانید از خدمات آن از جمله، نقل و انتقال پول و خرید از درگاه های پی پال و..... در ظرف مدت کوتاه بهره ببرید.


آموزش خرید پی پال :
1- برای باز کردن حساب کاربری باید  بر روی neu anmelden کلیک کنید .
2- نوع پی پال مورد نظر را انتخاب کنید که برای استفاده های تجاری از  geschaftlic و برای استفاده های شخصی privat را انتخاب کنید و بعد از آن weiter را کلیک کنید.
3- در این مرحله باید مشخصات خود را وارد کنید و دوباره weiter  را کلیک کنید.
4- در مرحله بعد باید آدرس را وارد کرده و گزینه ich bin را کلیک کنید و بعد مجددا  weiter را کلیک کنید.
5- بعد از انجام این مراحل باید حساب بانکی را به حساب کاربری پی پال متصل کنید که باید los geht’s  را کلیک کنید.
6- در صفحه بعد اطلاعات بانکی را وارد کنید.
7- و اگر آیتم stattdessen IBAN eingeben را انتخاب کردید باید IBAN را وارد کنید.
8- و یا جای حساب بانکی می توانید اطلاعات کارت اعتباری  Kreditkarte را وارد کنید . 
9- با انجام این مراحل حساب بانکی شما به پی پال متصل شده و تنها باید منتظر بمانید تا حساب شما توسط پی پال تایید شود که تقریبا تا 2 و یا نهایتا 3 روز دیگر به حساب بانکی پی پال متصل می شوید که بعد از آن ابتدا0.01 یورو به حسابتان واریز می شود و باید پرینت حساب خود را گرفته و در پی پال قسمت verwendungsaweck  را پیدا کرده و کد حساب خود را نگه داشته که در قسمت تایید حساب باید کد را وارد کنید.
 لازم است مراحلی را طی کنید بدین منظور اگر با گوشی همراه وارد شده اید ابتدا از منوی پی پال بر روی قسمت  E-Börse را کلیک کرده،با انجام این کار شماره حساب هایی که به پی پال متصل هستند قابل رویت می شوند  و بعد در کادری که ظاهر می شود کدی که در پرینت حساب شما وجود دارد را وارد کنید و آن را تایید کنید و حساب شما کاملا به پی پال متصل شده و می توانید خرید خود را انجام دهید.
و در آخر برای تکمیل شدن اطلاعات شما در پی پال به قسمت تنظیمات رفته و به ترتیب اطلاعات کاربری خود، اسم و آدرس را وارد کرده و بعد از آن لینک فرستاده شده به ایمیل خود را کلیک کرده و آن را تایید کنید 
در ادامه کنار شماره تلفن بر روی  bestatigen  کلیک کرده که کدی  برای شماره شما فرستاده می شود، باید آن کد را در کادر بالا وارد کنید .
هدف از تایید شماره تلفن برای فراموشی رمز عبور می باشد .
باقی قسمت ها برای تغییر رمز عبور و قسمت پرداخت ها و تنظیمات برای اطلاع رسانی هایی که از سمت پی پال انجام می شود می باشد.
در قسمت log ut کردن هم برای بستن و حذف حساب کاربری شما می باشد.

در خرید های اینترنتی بخشی که خیلی مهم است و موضوعی که باعث نگرانی از خرید اینترنتی می شود نداشتن امنیت در اطلاعات بانکی می باشد که پی پال به عنوان واسط مالی برای خرید های اینترنتی باعث می شود که امنیتی را فراهم می کند که بدون رویت مشخصات کارت اعتباری طرفین اقدام به ارسال پول نمایند.
با داشتن اکانت در پی پال بسیاری از کار های خود را ظرف مدت کوتاه و به سرعت می توانید انجام دهید که شامل خرید از سایت های فروشگاهی ، انتقال پول، خرید سرویس و ....... می باشد که با این تفاسیر به راحتی می توانید 95% خرید های اینترنتی را انجام دهید.
داشتن حساب پی پل با توجه به ویژگی هایی که دارد بسیار مناسب است اما در صورتی که بخواهید هر روز و به طور مداوم از ان برای خرید اینترنتی و یا کسب درآمد استفاده کنید در غیر این صورت به عنوان مثال برای افرادی که در ماه یک خرید دارند به صرفه نمی باشد.
برای افتتاح حساب در پی پال به طور معمول از 4 تا 7 روز کاری زمان می برد.
مدارکی که برای داشتن حساب در پی پال نیاز است شامل اسکن پاسپورت شخص تنها قسمت نام ، نام خانوادگی و سال تولد مورد نیاز است و همچنین ارسال اطلاعات آی پی اختصاصی یا ریموت دسکتاپ یا vps ( اگر آی پی شما از امارات نباشد ریسک لیمیت شدن حساب تان بسیار زیاد است )
کارت های حساب پی پال تنها یکبار شارژ می شوند و امکان شارژ دوباره آن نیست.
حساب به نام شخصی که در پاسپورت باشد افتتاح می شود و اینکه باید 18 سال داشته باشد در هر صورت به نام شخصی که در اسکن پاسپورت باشد ثبت می شود.
هزینه افتتاح حساب پی پال از کشور امارات با توجه به بسته های مختلف ارائه می شود که شامل: داشتن آدرس خارج از کشور امارات تحویل دادن قبض آب یا برق از آدرس ارسال شده صدور ویزای فیزیکی یکساله برای احراز هویت
قطعا بعد از باز کردن حساب اسکن مدارک در اختیار کاربر قرار می گیرد تا در صورت محدود شدن حساب با ارائه مدارک حساب خود را به حالت اول برگرداند.