APP
Telegram

گیفت کارت آمازون

گیفت کارت آمازون (Amazon Gift Card)

فروشگاه اینترنتی آمازون بزرگترین و محبوب ترین فروشگاه های اینترنتی جهان می باشد. با استفاده از گیفت کارت آمازون به راحتی می توان از این فروشگاه خرید کرد، به ویژه دانشجویان و اساتید از کتابخانه بزرگ آمازون می توانند بهترین استفاده را از آن ببرند.


توضیحات

گیفت کارت آمازون


آمازون یک شرکت تجارت الکترونیکی آمریکایی می باشد. این شرکت فعالیت خود را با فروش آنلاین کتاب آغاز کرد، امروز  در این فروشگاه آنلاین مجموعه ای از محصولات از جمله، کفش، لباس، کتاب، بسته های نرم افزار، سی دی و...... به فروش می رسد.

 و از خصوصیات بارز آمازون که آن را بسیار محبوب کرده، تحویل سریع محصول است و نیز می توان به حراج گذاشتن محصولات در زمان هایی از سال اشاره کرد که به محبوبیت آن اضافه می کند.

آمازون دارای یک  App Store جهت فروش نرم افزار و بازی تلفن همراه هوشمند است. در این فروشگاه نرم افزار های محبوب و کمیاب در دسترس می باشد، با داشتن این گیفت کارت می توان محصولات مورد نیاز را خریداری نمود و سپس آن را دانلود کرد.
دانشجویان و اساتید از طرفداران همیشگی این فروشگاه هستن و متقابلا بیشتر کاربران آمازون را در بر می گیرندکه مقالات و کتاب های خود را به صورت الکترونیکی از این فروشگاه خریداری می کنند. 
البته این نکته قابل توجه است که محصولات آمازون در بین دارندگان گوشی های BlackBerry و سیستم عامل اندروید ANDROID از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
با توجه به تحریم شدن ایران امکان خرید برای کاربران ایرانی وجود ندارد که ارزجو با داشتن ip غیر از ایران این امکانات را برای شما فراهم میکند.
از جمله کاربردهای مهم آمازون می توان اشاره کرد به خرید لوازم نو و دسته دوم، در بستر اینترنت، دانلود کردن برنامه های اندروید و با مراجعه به دو سایت myhabit.com و endless.com و وارد کردن مشخصات اکانت آمازون خود می توانید به راحتی با استفاده از اعتبار گیفت کارت آمازون خود، از خدمات این دو سایت نیز به صورت کامل بهرمند شوید.

راهنمای خرید

گیفت کارت آمازون


آموزش استفاده از گیفت کارت آمازون

پس از خرید گیفت کارت آمازون و وارد شدن در سایت عبارت sign in  را کلیک کرده و بعد و روی عبارت“New customer? Start here” کلیک کنید تا به صفحه ثبت نام اکانت آمازون وارد شوید.

در صفحه ثبت نام register موارد خواسته شده را پر کنید، از ایمیل معتبر استفاده کنید زیرا بعد از تکمیل فرم برای تایید اکانت وریفای باید وارد ایمیل شوید و اکانت خود را تایید کنید و عملیات  ردیم را انجام دهید.

بعد از تایید شدن اکانتف از طریق ایمیل وارد آن شوید و گزینه Redeem a Gift Card را انتخاب کنید.

در مرحله بعدابتدا کد گیفت کارت را وارد کرده، اگر روی گزینه check کلیک کنید می توانید اعتبار کارت را قبل از عملیات شارژ مشاهده کنید.

 با کلیک کردن بر روی قسمت Apply to your balance اعتبار گیفت کارت آمازون به حساب واریز می شود.

البته این نکته را بخاطر داشته باشید، برای خرید بایداز ip ایالت متحده استفاده کرد.