APP
Telegram

افتتاح حساب وب مانی

افتتاح حساب وب مانی (web money)

وب مانی یکی از سیستم های پرداخت آنلاین می باشد، با استفاده از سیستم پرداخت وب مانی می توان خرید و فروش هایی را به صورت اینترنتی انجام داد. البته باید توجه داشت که وب مانی، یک واحد پولی جداگانه نیست، بلکه برای خرید و فروش در اینترنت روش معتبری است.


توضیحات

افتتاح حساب وب مانیوب مانی، سیستم پرداخت اینترنی است که کیف پول های مخصوص به خود را دارد.

کیف پول وب مانی بر اساس نوع معامله ارزی دسته بندی می شود، به عنوان مثال کیف پول Z-Purse برای نگهداری واحد پولی دلار می باشد.

لازمه ی شروع راه انداختن کسب و کار اینترنتی و یا خرید از طریق اینترنت، داشتن آگاهی کامل از روش های پرداخت اینترنتی و همینطور درگاه های پرداخت اینترنتی می باشد. سرویس پرداخت وب مانی از جمله سرویس های پرداخت آنلاین معتبر می باشد. انجام این تراکنش ها بسیار امن، غیرقابل بازگشت و غیرقابل شناسایی هستند.

وب مانی بر اساس قوانین جمهوری فدرال روسیه، قوانین مرتبط با تحریم ایرانیان را اجرا نمی کند و فرصت مناسبی را برای ایرانیان فراهم کرده تا بتوانند در بازار بین المللی فعالیت کنند. با وب مانی به راحتی می توان از هر کشوری بدون داشتن حساب و کارت اعتباری آن کشور کالای خود را خریداری کرد.

در حقیقت سیستم پرداخت وب مانی واسطه برای خرید و فروش آنلاین در سراسر دنیاست.  


انواع کیف پول وب مانی

پیش از این اشاره کردم که وب مانی کیف پول های متنوعی دارند و هر کیف پول وب مانی برای یک واحد پولی در نظر گرفته شده و از فروشگاه هایی که از همان واحد پولی پشتیبانی می کنند می توان خرید کرد. 

انواع کیف پول وب مانی عبارتند از:

Z-Purse : واحد پولی دلار (WMZ)

E-Purse : واحد پولی یورو (WME)

R-Purse : واحد پولی روبل روسیه (WMR)

U-Purse : واحد پولی گریونا اکراین (WMU)

B-Purse : واحد پولی روبل بلاروس (WMB)

G-Purse : حساب با موجودی طلا (WMG)

X-Purse : واحد پولی بیت کوین (WMX)

H-Purse : واحد پولی بیت کوین کش (WMH)

L-Purse : واحد پولی لایت کوین (WML)

V-Purse : واحد پولی دانگ ویتنام (WMV)راهنمای خرید

افتتاح حساب وب مانی


نحوه افتتاح حساب وب مانی:

در ابتدا برای افتتاح حساب وارد سایت شده، در صفحه افتتاح حساب شماره موبایل همراه کد کشور را وارد کنید و روی proceed کلیک کنید. 

در این مرحله اطلاعات خود را وارد کرده  و بعد proceed  را کلیک کنید.

برای  بار دیگر اطلاعات شما جهت بررسی مجدد ظاهر می شود که در صورت صحیح بودن روی proceed کلیک کنید.

پس از انجام این مراحل کدی برای شما پیامک می شود، در کادر مربوطه وارد کرده و سپس  روی دکمه Proceed کلیک کنید.

پسوند مد نظر خود را ورد کنید.

اکنون حساب وب مانی شما ساخته شده و در بالای صفحه آیدی حساب به شما نشان داده می شود. با  آیدی که در اختیار شما گذاشته شده یا شماره موبایل به همره وارد کردن پسورد می توانید وارد سایت شوید.

بعد از ساختن اکانت در وب مانی لازم است کیف پول مد نظر خود را انتخاب کنید و create را کلیک کنید.

 کیف پول شما ساخته می شود،  که شماره ای برای خریدیا واریز دلار در سایت در اختیار شما گذاشته میشود.


در تعداد اکانتها هيج محدوديتي وجود ندارد.
وب مانی دارای سطوح امنیت متفاوتی است که نشان دهنده وضعیت امنیت حسابتان است به عنوان مثال برای برای ورود به حساب را به چند IPمحدود کنید تا از ورود دیگران به حسابتان جلوگیری شود.
اگر حساب را با استفاده از کد فعال سازي، فعال نکنيد، بعد از يک هفته حذف خواهد شد. ولي اگر حساب را فعال کنيد، معتبر خواهد ماند و غير فعال نخواهد شد.
هر چه شما با حسابتان بيشتر کار کنيد،از اعتبار بيشتري نزد وبماني برخوردار خواهيد بود. وب ماني اين اعتبار را باBL براي هر حساب نشان مي دهد. حسابهاي جديد که تازه افتتاح شوند دارايBL = 0 هستند.