خدمات پی پال

خدمات پی پال-PayPal

PayPal

پی پال یک سرویس سپرده گذاری به عنوان واسط میان طرفین معامله عمل می کند. پی پال از طریق سیاست ها، شیوه ها و یکپارچگی کسب و کار، اعتماد هر دو طرف را به دست آورده است. پی پال تضمین می کند تا هم خریداران و هم فروشندگان اطمینان داشته باشند که پول و یا کالاهای خود را می توانند با امنیت بالا معامله کنند. پی پال راهی تضمین شده برای انجام اینگونه عملیات می باشد. به بیان دیگر با استفاده از پی پال می توانید با امنیت بالا وارد عملیات شوید در حالی که اطلاعات بانکی شما از دید طرف مقابل مخفی می باشد.
مشاهده خدمات

خدمات ویزا کارت

خدمات ویزا کارت-VISA

VISA

ویزا کارت جایگزین پول نقد است و خدمات آن در سطح جهانی انجام می شود که با بانک ها و شرکت های متعدد بین المللی و سیستم بانکی کشور های مختلف همکاری می کنند که یک شبکه جهانی نامیده می شود و ویزا کارت جایگزین پول نقد است.
مشاهده خدمات

خدمات مستر کارت

خدمات مستر کارت-MasterCard

MasterCard

مستر کارت سیستم بین المللی است که در زمینه ارز دیجیتال و یا کریپتوکارنسی فعالیت گسترده ای دارد. این شرکت با تمام بانک های سراسر جهان همکاری دارد، امکان خرید از دستگاه های خود پرداز و درگاه های متصل به شبکه مسترکارت وجود دارد. در واقع یکی از مطمئن ترین روش های پرداخت ارزی به صورت آنلاین می باشد
مشاهده خدمات

خدمات وسترن یونیون

خدمات وسترن یونیون-Western Union

Western Union

وسترن یونیون بزرگترین و معتبرترین شرکت نقل و انتقال پول در جهان می باشد. در واقع وسترن یونیون یک صرافی بین المللی است که با بیش از 150 سال سابقه، 380000 شعبه دارد و در بیش از 200 کشور فعالیت گسترده ای دارد.
مشاهده خدمات

گیفت کارت

گیفت کارت-Gift Card

Gift Card

گیفت کارت یا کارت هدیه دارای اعتبار و کردیت مجازی است و به منظور استفاده از پول مجازی به جای پول نقد جایگزین میگردد. از آنجایی که گیفت کارت ها مخصوص هدیه دادن هستند نمی توان آن ها را به شخص دیگر انتقال داد و یا پس گرفت. گیفت کارت ها راهی آسان برای خرید از فروشگاه های بین المللی می باشد.
مشاهده خدمات

وب مانی

وب مانی-web money

web money

سیستم پرداخت الکترونیکی وب مانی تراکنش های مالی را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهد. وب مانی نسبت به دیگر سیستم های پرداخت الکترونیکی به مراتب بیشتر و بهتر تکامل یافته، خدمات و انعطاف پذیری بیشتری را برای مشتریان در نظر گرفته.
مشاهده خدمات

شماره تلفن اختصاصی بین المللی

شماره تلفن اختصاصی بین المللی-International Phone Number

International Phone Number

خدمات تلفن بین المللی از رایج ترین ابزاری است که برای برقراری ارتباط در دسترس عموم قرار گرفته است. ارزجو با در اختیار گذاشتن یک شماره اختصاصی ضمن برقراری تماس، انجام فرآیندهای وریفای کردن حساب بانکی، اکانت های گوگل، سایت های خدماتی آنلاین که نیاز به تماس خارج از ایران دارد را فراهم کرده است.
مشاهده خدمات

ثبت نام آزمون های بین المللی

ثبت نام آزمون های بین المللی-Registration of international examinations

Registration of international examinations

امروزه به صورت چشمگیری، افراد برای تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور و همچنین کسب موقعیت های شغلی، قصد مهاجرت به کشورهای دیگر را دارند. به این منظور به مدرک و یا مدارک بین المللی نیاز دارند و به دنبال راه کارهایی برای موفقیت در آزمون های بین المللی هستند تا با رفع نیاز جهت حضور در دانشگاه، موقعیت های کاری فراتر از انتظار را بدست آورند.
مشاهده خدمات

تعیین وقت سفارت و مهاجرت

تعیین وقت سفارت و مهاجرت-Appointment of Embassy and Immigration

Appointment of Embassy and Immigration

از جمله اقدامات لازم برای مهاجرت و اخذ ویزا، در صورت داشتن شرایط لازم اقدام به تعیین وقت سفارت می کنند، با مراجعه حضوری به سفارت و انجام پروسه اداری در صورت تایید شدن از سوی سفارت می توانند ویزا دریافت کنند.
مشاهده خدمات

ثبت شرکت

ثبت شرکت-Company registration

Company registration

شرکت ها برای انجام دادن کارها، در چهارچوب معینی از قوانین، همچنین اعتبار بخشیدن به شرکت، جلب اعتماد معامله کنندگان و به دلیل رسمی تلقی شدن قراردادهای بسته شده بین شرکا، اقدام به ثبت شرکت می کنند.
مشاهده خدمات

اخذ ویزا

اخذ ویزا-Visa

Visa

داشتن ویزا از شرایط لازم برای سفر های خارج از کشور است. ویزا یک سند رسمی است که سفارت خانه، کنسولگری، اداره مرزبانی با تایید آن، مجوز رسمی شما برای سفر به کشور مورد نظر را صادر می کنند.
مشاهده خدمات