APP
Telegram

گیفت کارت-Gift Card

گیفت کارت Gift Card

گیفت کارت ها توسط شرکت یا کمپانی ها صادر می شوند و به استفاده از پول مجازی جای پول نقد پیشنهاد می دهند. باگیفت کارت می توان از فروشگاه های بین المللی خرید کرد. گیفت کارت ها معمولا تاریخ انقضا ندارند و یا یکساله هستند.
سفارش
گیفت کارت آیتونز-Itunes Gift Card

گیفت کارت آیتونز Itunes Gift Card

گیفت کارت آیتونز جز محبوب ترین گیفت کارت ها در دنیای امروز بوده و قابل استفاده بر روی دستگاه های اپل است. آیتونز یا گیفت کارت اپل توسط شرکت اپل تولید شده است. با آن می توانید مجموعه ای از برنامه های ارائه شده از سمت شرکت اپل را خریداری کنید.
سفارش
گیفت کارت گوگل پلی-Google Play

گیفت کارت گوگل پلی Google Play

برای استفاده از امکانات و سرویس های گوگل پلی داشتن گیفت کارت گوگل پلی ضروری می باشد. با داشتن گیفت کارت گوگل پلی می توان نرم افزار، بازی ها و همینطور کلیه محصولات موجود در گوگل پلی استور را خریداری نمود.
سفارش
گیفت کارت مایکروسافت-Microsoft microsoft card

گیفت کارت مایکروسافت Microsoft microsoft card

گیفت کارت مایکروسافت مخصوص سیستم عامل ویندورفون است.محصولات ویژه مایکروسافت را باید از آپ استور مایکروسافت با استفاده از گیفت کارت مایکروسافت خریداری نمود.
سفارش
گیفت کارت استیم والت-STEAM

گیفت کارت استیم والت STEAM

گیفت کارت استیم یکی از محصولات شرکت پخش valve است. این گیفت کارت مناسب گیمر های حرفه ای آنلاین می باشد. دسترسی به هزاران بازی، در کوتاه ترین زمان ممکن با شارژ استیم والت امکان پذیر است.
سفارش
گیفت کارت آمازون-Amazon Gift Card

گیفت کارت آمازون Amazon Gift Card

فروشگاه اینترنتی آمازون بزرگترین و محبوب ترین فروشگاه های اینترنتی جهان می باشد. با استفاده از گیفت کارت آمازون به راحتی می توان از این فروشگاه خرید کرد، به ویژه دانشجویان و اساتید از کتابخانه بزرگ آمازون می توانند بهترین استفاده را از آن ببرند.
سفارش