APP
Telegram

اخذ ویزا

سفر یکی از گزینه هایی است که می توانید ایام تعطیل خود را به واسطه آن به بهترین شکل سپری کنید  .شما می توانید با رفتن به کشورهای دیگر با فرهنگ آن کشورها آشنا شوید . یکی از شرایط سفر به کشورهای خارجی داشتن ویزای آن کشور است که از مهم ترین شرایط سفر به کشور هایی است که به دلیل وجود قوانین خاص برای ورود به آن ، به اجازه آن کشور نیاز دارید. قراردادها و سیاست هایی که بین کشورهاست باعث شده تا روند دریافت ویزا ، مسیری پیچیده و مشکل باشد.

هم چنین گرفتن ویزا  که بعد از گذرنامه (پاسپورت) از مهم ترین مدارک مورد نیاز برای سفر های خارجی است کار چندان راحتی نیست و به دلیل وجود مشکلاتی مثل شلوغی سفارتخانه ها و وقت کمی که معمولا برای گرفتن ویزا در نظر گرفته می شود کاری زمان بر و مشکل است.

برای سرعت بخشیدن و کاهش هزینه ها و جلوگیری از بروز مشکلات در روند دریافت ویزا ، شرکت های مختلف با ارائه خدمات اخذ ویزا در جهت رفع این مشکلات بر آمدند و باعث کاهش حجم مراجعه به سفارتخانه ها شدند .

این سختی ها و مشکلات می تواند باعث رخ دادن اشتباهی کوچک در روند اخذ ویزا شود که همین اشتباه ، باعث به تعویق افتادن روند ویزا و ایجاد خساراتی می شود که کمترین آن می تواند خسارت مالی باشد . شرکت ارزجو خدمات انواع ویزا را برای افراد علاقه مندان به سفر های خارجی ارائه می دهد و با راهنمایی جامع در خصوص لیست مدارک مورد نیاز و پیگیری روند صدور ویزا شما را در این مسیر همراهی می کند.

خدمات ارزجو جهت ارائه انواع ویزا :

- راهنمایی و مشاوره تخصصی

- گرفتن وقت از سفارت مورد نظر

- پر کردن فرم جهت ارائه به سفارت

- راهنمایی در خصوص انجام مصاحبه

- چک کردن مدارک مورد نیاز

- چک کردن ترتیب و چیدمان مدارک جهت تحویل به سفارت

شماره تماس:02188484068

آدرس: تهران،کوی نصر،شماره338 ، واحد 7

ساعت پاسخگویی تلفنی: کل ایام هفته از ساعت 9 الی 21

ایمیل: support @ arzjoo.com

ارسال پیام

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
موبایل:
موضوع:
پیغام شما: