APP
Telegram

ثبت شرکت و برند

برند ، علامت تجاری است که هر شرکت یا شخص ، برای متمایز ساختن محصولات و خدماتش از دیگر شرکت ها ثبت می کند.

همان طور که هر شخصی  اسم مختص به خودش را دارد و دیگران او را به این اسم می شناسند و در ذهن می سپارند . هر مجموعه یا شرکتی برای ماندگار شدن در ذهن افراد ، باید نام ، برند و یا لوگویی را  برای شرکت خود در نظر بگیرد که نشان دهنده ی اهداف و خدمات شرکت باشد .

از راه های موفقیت در تجارت،  به وجود آمدن اعتماد  و دیده شدن  شرکت و خدمات است که برند سازی کمک بزرگی در رسیدن به این دو عامل می کند .

ثبت برند به مشتریان شما این اجازه را می دهد تا برای پیدا کردن کالا و محصولات شما از نام تجاری شرکت استفاده کنند . هم چنین شما با ثبت برند خود فرصت کپی برداری را از دیگران و رقیبان خود می گیرید.
مزایا و فواید ثبت برند اختصاصی : 

_ برندسازی باعث ایجاد تمایز بین محصولات و کالای شرکت های مختلف می شود

_ باعث جلوگیری از سوء استفاده و کپی برداری رقیبان می شود

- به بهتر دیده شدن و شهرت شرکت ، محصولات و خدمات کمک می کند

- یک علامت تجاری خاص باعث ماندگاری بیشتر محصول شرکت در ذهن افراد می شود

- درفروش و موفقیت شرکت نقش به سزایی داردخدمات ارزجو در زمینه ی ثبت شرکت :
ثبت شرکت با مسئولیت محدود
)Private limited company:(

از رایج ترین شرکت ها در کشور ما ، شرکت با مسئولیت محدود است  که از چند شریک به منظور استفاده تجاری تشکیل می شود که هر یک از شرکا فقط به اندازه ی سرمایه  خود در شرکت متعهد هستند.هم چنین در این شرکت سرمایه به سهام تقسیم نمی شود. 

ثبت شرکت سهامی خاص )Privately held company(

در شرکت سهامی خاص ، مانند شرکت به مسئولیت محدود هر یک از سهام داران به اندازه ی سرمایه خود در مقابل قروض متعد هستند . در این نوع شرکت سرمایه به سهام تقسیم می شود. تمام سرمایه این شرکت ها از طریق موسسات تامین می شود.

 ثبت تعاونی :

شرکت تعاونی ، شرکتی است که به منظور بهبود وضع اقتصادی و اجتماعی و رفع نیازهای مردم در زمانی که شرایط اقتصادی جامعه خوب نیست در زمینه ی تولید و توزیع فعالیت می کنند.

ثبت شرکت دانش بنیان :

در شرکت های دانش بنیان محصولی تولید نمی شود و محصول این شرکت ها ، اطلاعاتی است که افراد با تجربه و تحصیلکرده تولید می کنند و از آن درآمدزایی می کنند.

ثبت شرکت سهامی عام :

شرکت سهامی  ، شرکت بازرگانی است که سرمایه اش را از طریق فروش سهام به مردم تامین می کنند.

ثبت شرکت کنسرسیوم :

شرکت کنسرسیوم شرکتی است که از مجموعه ای از افراد ، شرکت یا سازمان تشکیل می شود و این شرکت ها برای هدف مشخصی مثل ساخت یک مجتمع تجاری با هم همکاری می کنند . شرکت های کنسرسیوم موقتی هستند و پس از مدت محدودی تمام می شود.

ثبت شرکت تضامنی :

شرکت های تضامنی از حداقل 2 شریک تشکیل می شوند . در این شرکت ها شرکا مسئولیت تضامنی دارند یعنی در مقابل قرض های شرکت به طور کامل مسئول هستند. در اسم شرکت های تضامنی باید حداقل اسم یکی از شرکا وجود داشته باشد.

شماره تماس:02188484068

آدرس: تهران،کوی نصر،شماره338 ، واحد 7

ساعت پاسخگویی تلفنی: کل ایام هفته از ساعت 9 الی 21

ایمیل: support @ arzjoo.com

ارسال پیام

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:
موبایل:
موضوع:
پیغام شما: