ما کی هستیم...

خرید و فروش ارزهای دیجیتال در ايران تا چند سال پیش تنها در حد شنیده ها بود و کمتر کسی از ویژگی های آن خبر داشت. ارزجو، بزرگترین سامانه خرید وفروش ارزهای دیجیتال این امکان را به واقعيت تبديل کرد و خوشبختانه در این مدت علاقه مندان زیادی بین مردم ایران و منطقه پيدا كرده است.

پیشینه و سابقه ما...

از سال 1392 با مفهوم بلاکچین آشنا شدیم. ولی هنوز برای شروع زود بود. سال 1394 با انواع رمز ارزها آشنا شدیم و جذابیت بازار ارزهای دیجیتال را درک کردیم. در ابتدا با سرمایه گذاری های کوچک شروع کردیم. بارها ضرر کردیم ولی یاد گرفتیم. بالاخره در 20 دی ماه 1396 ارزجو متولد شد. ارزجویی که برای رسیدن به هدف های بزرگی خلق شد و مسیر دشوار و ناشناخته ای را باید طی می کرد.

ارزجو اکنون پس از تلاش و کوشش خستگی ناپذیر و عبور از ناهمواری های مسیر، و به لطف اعتماد و همراهی شما، از یک شروع دو نفره به تیمی بزرگ با آرزوهای بزرگ تبدیل شده است.

و اما هنوز هم تا رسیدن به مقصد راه زیادی مانده و ارزجو امید دارد بتواند نام ایران را در رویدادهای جهانی ارزهای دیجیتال و بلاکچین به گوش فعالان برساند. با بودن شما، ممکن می شود...

ارزجو چه کار می کند؟

خرید و فروش

هر ساعت، هر روز، سریع و آسان

ارزجو با ارائه بیش از 200 نوع ارزدیجیتال، امکان خرید و فروش 24 ساعته را با نرخ های لحظه ای و واقعی فراهم کرده است. با وجود پشتیبانی و آموزش هایی که تیم ارزجو در اختیار کاربران خود قرار می دهد تصمیم گیری برای خرید یا فروش ساده تر شده است.

کیف پول

ایرانی، امن، غیرقابل تحریم

والت ارزجو به عنوان نخستین و تنها کیف پول تمام ایرانی ارزهای دیجیتال در نمایشگاه الکامپ 2019 رونمایی و عرضه شد. از ویژگی های این کیف پول، امنیت بالا، غیر قابل تحریم بودن، فروش آنی ارز، سرعت بالای تراکنش ها، کارمزد بسیار کم و پشتیبانی 24 ساعته تیم ارزجو میباشد .

آکادمی ارزجو

پیشرفت نتیجه آموزش

جهان در حال تغییر است و به سرعت سراغ ارزهای دیجیتال و کاربرد های فناوری بلاکچین پیش میرود تا تحول های جدیدی را وارد زندگی روزمره ما کند .آکادمی ارزجو با استفاده از تجربه و دانش مدرسان جوان و متخصص سعی دارد مخاطبان خود را با این حوزه جذاب و پول ساز آشنا کند.

ارزجو پی

رویای واقعی درآمدهای ارزی

مدت هاست که تبادلات مالی فریلنسر ها، طراحان، برنامه نویسان و شرکت هایی که با کاربران خارج کشور تعامل دارند به دلیل تحریم های ظالمانه بین المللی ناممکن شده است. ارزجوپی با ارائه درگاه پرداخت ارزدیجیتال رویای کسب درآمدهای ارزی و انجام تراکنشات مالی با خارج کشور را محقق ساخته است.

ارزجویی شویم...

خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى کاربران عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به ارزجو بوده و هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است.
ارتباط با ارزجو ازطریق سایت arzjoo.com و شماره تلفن گویای 02191070060 امکان پذیر است.

ارزجو .. همواره در کنار شماست، از لحظه ی شروع تا رسیدن به مقصد و دست یابی به اهداف مالی بزرگ...