شرکت هلدینگ بین المللی چیتا با تعدادی جوان با انگیزه و دانش آموخته، هماهنگ با پیشرفت سریع تکنولوژی در زمینه آی تی و با تکیه بر علم خود در زمینه فناوری اطلاعات، با گرایش طراحی و تولید نرم افزارفعالیت خود را از سال ۱۳۸۴ آغاز کرده و با بیش از یک دهه سابقه در زمینه طراحی سایت، اپلیکیشن، اتوماسیون اداری، ارائه خدمات هاست و .... را در دستور کار خود قرار داده است که  در مدت زمان کوتاهی توانست با رقبای خود در حوزه اینترنت رقابت کند و جایگاه خود را در بین مشتریان پیدا کند. مجموعه چیتا بنا بر نیاز کاربران و با استفاده از تجربه اندوخته شده و بهره گیری از نیروی با انگیزه، متعهد و متخصص و با رویکردی مدرن، در صدد وسعت بخشیدن دامنه کاری اقدام به تاسیس واحد جدیدی با عنوان ارزجو شروع به فعالیت در زمینه اطلاع رسانی کریپتوکارنسی، فروش آنلاین، ارائه مشاوره، پشتیبان آنلاین، اخذ ویزا و همچنین ثبت شرکت کرده است و در کمترین زمان ممکن موفق شد همانند خدمات چیتا اعتماد کاربران خود را جلب کند. ارزجو قصد دارد تا فناوری بلاک چین و کریپتوکارنسی را به صورت گسترده در محیط آموزشی وپژوهشی  بازگو کند. ارزجو با هدف بالا بردن سطح دانش و اطلاعات کاربران و مدیران و کارشناسان و استفاده صحیح از این فناوری با ارتقای سطح کمی و کیفی و با اصول اخلاقی و حرفه ای شکل گرفته است. تیم ارزجو تمام تلاش خود را می کند تا بهترین خدمات و اطلاع رسانی را به کاربران ارائه دهد و رضایت کاربران عزیز را کسب کند ضمنا سایت ارز جو کلیه خدمات خود را با تکیه بر دانش و تجربه کارشناسان خود در قالب یک کار گروهی ارائه می کند.

فروش لوازم دیجیتالی ، گوشی موبایل ، لپ تاپ ، تبلت و سایر لوازم دیجیتالی


فروشگاه اینترنتی ارزجو موقعیت و بستر مناسبی را برای شما فراهم آورده تا به راحتی و با دسترسی آسان محصولات دیجیتال را شناسایی و تهیه نمایید.

ارزجو با معرفی مشخصات فنی، راهنمایی متخصصین و همچنین قیمت های به روز شده شما را برای خرید مطمئن راهنمایی می کند.


ارائه محتوای آموزشی به صورت متن و تصویری


ارائه مشاوره توسط کارشناسان و مشاوران با تجربه و پیشنهاد بهترین راه حل در این زمینه


خدمات مشاوره ای ارائه شده توسط ارزجو شامل:

قیمت لحظه ای کریپتوکارنسی 

سامانه خرید و فروش انواع کریپتوکارنسی 

اطلاع رسانی و پوشش خبری کریپتوکارنسی 

پاسخگویی و پشتیبانی به صورت آنلاین توسط کارشناسان

 ارائه مشاوره توسط کارشناسان و مشاوران با تجربه و پیشنهاد بهترین راه حل در این زمینه 


پاسخگویی و پشتیبانی به صورت آنلاین


پشتیبانی آنلاین یک ارتباط در دسترس برای رفع مشکلات و پاسخگویی به سوالات کاربران است که ارزجو  با استفاده از نیرو های متخصص این امکان را فراهم کرده تا به کاربران کمک کند تا به صورت آنلاین به مطالب مورد نظر خود برسند 

اطلاع رسانی و پوشش خبری فناوری بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده


با توجه به عملکرد قابل توجه کریپتوکارنسی و توجه سرمایه گذاران در این زمینه ارزجو شما را به طور پیوسته با خبر ها و آموزش کریپتوکارنسی همراهی می کند. 

اخذ ویزا و مهاجرت


برای اخذ ویزا و مهاجرت باید از موسسات معتبر و باتجربه که بتوان به آن ها اعتماد کرد کمک گرفت تا در سریع ترین زمان ممکن این امر انجام شود که ارزجو این امر را برای شما آسان کرده است که می توانید با مشاوره گرفتن و انجام اقدامات لازم به  نتیجه دلخواه خود برسید.ثبت شرکت ، اخذ برند و رتبه بندی پیمانکاری


نه تنها ارزجو فعالیت گسترده ای در زمینه کریپتوکارنسی دارد بلکه برای ثبت شرکت و اخذ برند و رتبه بندی پیمانکاری فعالیت دارد و زمانی که شرکت تاسیس میشود نیاز به ثبت شرکت و داشتن برند دارد و ارزجو در این راه راحترین راه ها را به شما نشان می دهد و با بهترین شرایط از شما حمایت می کند تا این مهم را انجام دهید.