درباره ما

.

سایت ارزجو از زیر مجموعه سایت های با سابقه وشناخته شده چیتا هاست و چیتا سافت در حوزه اینترنت میباشد. این سایت با هدف اطلاع رسانی در حوزه کریپتو کارنسی ها ، آموزش ، مشاوره  و بالا بردن اطلاعات افراد علاقه مند راه اندازی شده است و به حل مشکلات کاربران در این حوزه می پردازد. .

مجموعه چیتا که بیش از یک دهه سابقه در زمینه طراحی سایت ، اپلیکیشن ، اتوماسون اداری ، ارایه خدمات هاست و... میباشد توسط تعدادی ازجوانان با انگیزه و دانش آموخته ، کار خود را از سال 1384 آغاز کرده و در مدت زمان کوتاهی توانست با رقبای خود در حوزه اینترنت رقابت کند و جایگاه خود را در بین مشتریان محکم کند.مجموعه چیتا سافت و چیتا هاست بنا بر نیاز کاربران واحد جدید خود را با نام ارزجو در اطلاع رسانی ارز های دیجیتال  راه اندازی نمود و در این زمینه هم توانست همانند چیتا سافت و چیتا هاست در کمترین زمان کاربران ثابت خود را پیدا کند.

این مجموعه با توجه به نیروهای با انگیزه و با تجربه اش به سرعت توانست  اعتماد بسیاری از کاربران را جلب کند و در حال حاضرافراد بسیاری اخبار کریپتو کارنسی ها را از طریق سایت ارزجو دنبال میکنند.

ارزجو قصد دارد تا با  معرفی فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتالی محیطی آموزشی و پژوهشی را در جهت استفاده صحیح هموطنان از این فناوری ایجاد کند

ارزجو با توجه به اهداف فوق رسالت خود را بالا بردن سطح دانش و اطلاعات کاربران ، مدیران و کارشناسان و ارتقای سطح کمی و کیفی قرار داده است و در این رسالت به اصول اخلاقی و حرفه ای پایبند می باشد

تیم ارزجو تمام تلاش خود را می کند تا بهترین خدمات و اطلاع رسانی را به کاربران ارائه دهد و رضایت کاربران عزیز را کسب کند

ضمنا سایت ارز جو کلیه خدمات خود را با تکیه بر دانش و تجربه کارشناسان خود در قالب یک کار گروهی ارائه می کند

خدمات ارائه شده توسط ارزجو

2_اطلاع رسانی و پوشش خبری فناوری بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده

3_ارائه مشاوره توسط کارشناسان و مشاوران با تجربه  و پیشنهاد بهترین راه حل در این زمینه

4_ارائه محتوای آموزشی به صورت متن و تصویری

5_پاسخگویی و پشتیبانی به صورت آنلاین