APP
Telegram

شرایط و قوانین خرید و فروش ارزهای دیجیتالی

ثبت نام کاربران در سایت ارزجو به نشانه ی مطالعه و پذیرفتن این توافقنامه و تمام قوانین آن است پس قبل از ثبت نام این توافقنامه را با دقت بخوانید:

1_شما می توانید با ثبت نام در سایت و وارد شدن به ناحیه کاربری خود و کلیک بر روی خرید آنلاین در جدول ارز های دیجیتالی سفارش خود را ثبت کنید.

2_ثبت نام در سایت باید با اطلاعات درست و حقیقی انجام شود و هم چنین آپلود کارت ملی ، کارت عابر بانک و عکس سلفی همراه کارت ملی برای احراز هویت ضروری می باشد سایت ارزجو از ارائه خدمات به افراد با مشخصات نامعلوم معذور میباشد.حداکثر زمان تایید احراز هویت به هنگام ثبت نام در بازه زمانی از ساعت 9 صبح الی 12 شب حداکثر 1 ساعت میباشد و خارج از این زمان روز بعد تا ساعت 10 صبح تایید میگردد. 


3_ارزجو این اطمینان را به کاربران می دهد تا از اطلاعات شخصی کاربران به طور کامل محافظت کند و محیط امنی را برای پرداخت آنلاین فراهم کند.

4_لطفا در ارسال ادرس والت به هنگام سفارش تمام دقت لازم را داشته باشید . تیم ارزجو هیچ گونه مسئولیتی را پس از ارسال به والت اعلام شده از طرف کاربر برعهده نمی گیرد و تمام موارد بر عهده خود کاربر می باشد.ضمنا دقت نمایید از والت های معتبر استفاده نمایید.

5_امکان ثبت نام کاربران با مشخصات خود فقط برای یکبار امکان پذیر و در صورتی که ، اکانت کاربری فرد به دلایلی مثل رعایت نکردن قوانین سایت بسته شود امکان ثبت نام مجدد برای کاربر با همان مشخصات امکان پذیر نمی باشد.

6_کاربر باید برای سفارش آنلاین و پرداخت از مشخصات حساب خود استفاده کند و در صورت مغایرت اطلاعات حساب با حساب کاربر، سفارش لغو خواهد شد .

7_کاربر موظف است تا قبل از ثبت سفارش و پرداخت از صحت و درستی خرید خود اطمینان پیدا کند.سایت ارزجو هیچ گونه مسئولیتی را پس از انجام پرداخت بر عهده نمگیرد .

8_در صورت کنسلی سفارش باید قبل از پرداخت آن را اعلام نمایند پس از انجام مراحل پرداخت سایت ارزجو مسئولیتی در قبال آن ندارد .

9_امکان تغییر نام کاربری و هم چنین استفاده از چند نام کاربری برای یک فرد قانونی نمی باشد.

10_آشنایی کامل با ارز دیجیتالی خریداری شده بر عهده مشتری است و ارزجو هیچ مسئولیتی را در آینده در قبال نوسانات ارزش ارز قبول نخواهد کرد.

11_از در اختیار گذاشتن اکانت کاربری خود به دیگران و خرید و فروش برای افراد مختلف جدا خودداری کنید ، عواقب این کار بر عهده خودتان است و در صورت مشاهده ، ناحیه کاربری مشتری بسته خواهد شد .

12_در صورت اشتباه  بودن آدرس کیف پول گیرنده سایت مسئولیتی را در قبال آن نمی پذیرد.

13_اگر ثبت سفارش در ساعت غیر کاری شرکت توسط کاربر انجام شد و تا زمان شروع ساعت کاری شرکت ارزش ارز تغییرات قابل تاملی داشت وظیفه ی شرکت است تا با مشورت  کاربر بقیه روند کاری را انجام دهد.

14_ساعات خرید از سایت 8:00 الی 24:00 همه روزه حتی ایام تعطیل میباشد.

15_کلیه سفارشات بین 30 دقیقه تا 1 ساعت پس از بررسی نهایی انجام میشود.