نتایج جستجو شده برای : دانستنی ها

780مطلب
بر اساس گزارش های منتشر شده، یک شبکه خدمات زیرساخت غیر متمرکز عنوان می کند که هدف آن مقابله با تمرکز در بخش بلاک چین… به خواندن ادامه دهیدآیا بلاک چین به اندازه کافی غیرمتمرکز است؟
گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که بازده سالانه بیت کوین، سایر کلاس های دارایی را با اختلاف زیادی تحت الشعاع قرار داده… به خواندن ادامه دهیدبیت کوین؛ بهترین کلاس دارایی در دهه گذشته
آیا با وجود این مسئله صرافی های بزرگ دچار خسارت و هک شده اند و برخی از آنها برداشت ناگهانی را به حالت تعلیق درآورده… به خواندن ادامه دهیدپلتفرم‌های کیف پول چگونه مبادلات را انجام می‌دهند؟
گام بعدی یک صرافی پس از گرفتار شدن در یک نقض امنیتی چیست؟ این مقاله یک راهنمای گام به گام برای دنبال کردن رد پای… به خواندن ادامه دهیدنحوه تحقیق در مورد کلاهبرداری ارز رمزپایه و نقض امنیتی
با افزایش برنامه های کاربردی برای مشاغل جدید در ایالات متحده، یک پلتفرم متمرکز بر ارز دیجیتال می گوید که مصمم است تا به کارآفرینان… به خواندن ادامه دهیدارز دیجیتال چگونه می‌تواند شروع یک کار جدید را سریعتر و ارزان‌تر کند؟
وام دهی و قرض دهی در حوزه مالی سنتی و همچنین ارز دیجیتال عبارت از اقدامی از جانب یک فرد است که دارایی های پولی… به خواندن ادامه دهیدوام دهی و قرض دهی در DeFi چیست؟
CeFi و DeFi راهی طولانی را باید طی کنند تا بتوانند به طور موثر با یکدیگر کار کنند، اما تلاش های مشترک آنها به پذیرش… به خواندن ادامه دهیدسرانجام CeFi و DeFi در سال ۲۰۲۱ چگونه است؟
شرکت ها و سرمایه گذاران نهادی که به دنبال ذخیره ارزش متناوب در بحران همه گیری هستند، ارز دیجیتال را در سال ۲۰۲۰ به قله… به خواندن ادامه دهید۱۰ داستان برتر ارز دیجیتال و بلاک چین در سال ۲۰۲۰
بر اساس گزارش های منتشر شده می توان عنوان کرد که تمرکززدایی در امور مالی، حکمرانی و فناوری باید هدف نهایی برای بخش DeFi باشد.… به خواندن ادامه دهیدپروژه های DeFi بدون حاکمیت غیرمتمرکز؟ فایده‌ آن چیست؟
بر اساس گزارش های منتشر شده، برخی از بزرگ ترین بنیادها و بلاک چین در دنیا به توسعه دهندگان کمک می کنند تا گسترش پیدا… به خواندن ادامه دهیدچرا برای یک جامعه ارز دیجیتال سالم مسابقات بهتر از کمک مالی هستند؟
اکوسیستم ارز دیجیتال استرالیا با رونق بخش DeFi، نقشه راه بلاک چین پنج ساله و استقبال از فناوری توسط بانک ها و بخش مالی، حتی… به خواندن ادامه دهیداکوسیستم ارز دیجیتال استرالیا ۲۰۲۰: جرقه ای برای انفجار DeFi
بر اساس گزارش های منتشر شده می توان عنوان کرد که سال ۲۰۲۰ یک سال عالی برای فناوری بلاک چین بوده است و پایه های… به خواندن ادامه دهیدتحولات فناوری بلاک چین در سال ۲۰۲۰
آیا منافع حاصل از بیت کوین و سطح بهبودی که وارد زندگی ما می شود، این استفاده مازاد از انرژی را توجیه می کند؟ باید… به خواندن ادامه دهیدآیا بیت کوین یک نوع اتلاف انرژی است؟
بر اساس گزارش های منتشر شده می توان عنوان کرد که پتانسیل اتریوم بسیار بیشتر از بیت کوین است و جامعه نیز شروع به درک… به خواندن ادامه دهیداتریوم در سال ۲۰۲۱ به سرمایه اصلی سرمایه ‌گذاران تبدیل خواهد شد
Cointelegraph Brasil از برخی از برترین متخصصان ارز دیجیتال و بلاک چین کشور دعوت کرد تا مراحل بعدی این بازار را ترسیم کنند. از سال… به خواندن ادامه دهیدانتظار برزیل از بازار ارز دیجیتال و بلاک چین در سال ۲۰۲۱ !