نتایج جستجو شده برای : بیت کوین

643مطلب
داده های جدید نشان می دهد که عصر یکشنبه بهترین زمان برای خرید بیت کوین با قیمتی پایین تر است. طبق گفته چارلز ادواردز، (Charles Edwards) مدیر دارایی دیجیتال Capriole عصر یکشنبه بهترین زمان برای خرید بیت کوین است. همانطور که در زیر نشان داده شده است، از نظر تاریخی،… به خواندن ادامه دهیدیکشنبه‌ها؛ زمانی مناسب برای خرید بیت کوین
درک تأثیر بیماری همه گیر کووید ۱۹ بر بازارهای دارایی مبتنی بر ارز دیجیتال بلاک چین، و ناچیز است یا قابل توجه؟ ویروس کووید ۱۹ در دوره جامعه ما به یک نقطه تعیین کننده تبدیل شده است، اما تاثیر این بیماری همه گیر را می توان از طریق اثرات آن… به خواندن ادامه دهیدآیا می توانیم در موج دوم شیوع ویروس کووید ۱۹، انتظار افزایش قیمت بیت کوین را داشته باشیم؟
آندریاس آنتونوپولوس (Andreas Antonopoulos) می گوید که احتمالاً بیت کوین هرگز ویژگیهای حریم خصوصی مانند موارد موجود در مونرو را نخواهد داشت. آندریاس آنتونوپولوس، یک از آموزش دهندگان بیت کوین می گوید دوست دارد خصوصیات بیشتری در خصوص حفظ حریم خصوصی در بیت کوین مشاهده کند، اما بعید است که… به خواندن ادامه دهیدآندریاس آنتونوپولوس می‌گوید، بیت کوین هرگز به طور واقعی خصوصی نخواهد بود
اگرچه بیت کوین به عنوان وسیله ای برای سرمایه گذاری طراحی نشده است، اما افزایش ارزش بیت کوین آن را به بهترین ارز برای سرمایه گذاری تبدیل کرده است که شما می توانید در ۱۲۰۰ سال گذشته بر روی آن سرمایه گذاری کرده باشید. افزایش قیمت بیت کوین (BTC) طی… به خواندن ادامه دهیدافزایش ارزش بیت کوین ، آن را به بهترین ارز برای سرمایه‌گذاری تبدیل کرده است!
تحلیلگران بر این باورند که ثبات پس از هاوینگ بیت کوین ممکن است به تحریک پذیرش ارز دیجیتال در سرتاسر جهان کمک کند. به دنبال وقوع رویداد اخیر بیت کوین (BTC) ، بسیاری از کارشناسان این صنعت پیش بینی کردند که ارزش بیت کوین کاهش یابد، به خصوص پس از… به خواندن ادامه دهیدتاثیرات رویداد هاوینگ بیت کوین بر جامعه ارز دیجیتال
رابرت کیوساکی پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین طی سه سال آینده تقریباً ۱۰۰ درصد در سال افزایش می یابد. رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki)، تاجر و نویسنده کتاب پرفروش پدر ثروتمند، پدر فقیر بار دیگر برای اعلام نظر خود در باره صعودی بودن بیت کوین، بار دیگر پستی در… به خواندن ادامه دهیدرابرت کیوساکی پیش‌بینی می‌کند که بیت کوین در ۳ سال ۷۵ هزار دلار ارزش داشته باشد
گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که کارمزد تراکنش های بیت کوین در میان هوینگ اخیر بیت کوین، شاهد نوسانات غیر عادی بوده و در یک ماه بیش از ۸۰۰ درصد افزایش یافته است. گفتنی است که از ۱۱ آوریل تا ۱۴ ماه مه، کارزمزدهای تراکنش بیت کوین… به خواندن ادامه دهیدافزایش ۸۰۰ درصدی کارمزد تراکنش‌های بیت کوین در یک ماه!
گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که جامعه بیت کوین در اولین روز پس از رویداد هاوینگ به اندازه ۲۰۰ میلیون دلار بیت کوین را از صرافی های ارز دیجیتال خارج کرده است. به دنبال رویداد هاوینگ بیت کوین در ۱۱ مه، کاربران ۲۳٫۵۴۰ بیت کوین (BTC) را… به خواندن ادامه دهیدخروج ۲۰۰ میلیون دلار بیت کوین از صرافی‌ها پس از وقوع هاوینگ!
گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که تعداد آدرس های بیت کوین با موجودی کمتر از ۱ بیت کوین از زمان هاوینگ دوم در ژوئیه ۲۰۱۶ بیش از ۱۰۰ درصد افزایش یافته است. تعداد آدرس های بیت کوین از زمان هاوینگ دوم افزایش یافته است، اما تعداد کیف… به خواندن ادامه دهیدافزایش تعداد کیف پول‌های بیت کوین کوچکتر پس از هاوینگ دوم تاکنون!
بر اساس گزارش های منتشرشده، متوسط کارمزد تراکنش ها برای بیت کوین در تاریخ ۸ ماه مه به ۱۹٫۳ دلار رسید، یعنی یک افزایش ۳۰۰ درصدی نسبت به میانگین کارمزد ۰٫۶۲ دلاری در تاریخ ۲۶ آوریل. با وجود وقوع سومین رویداد برنامه ریزی شده نصف شدن پاداش استخراج بیت کوین… به خواندن ادامه دهیدافزایش ۳۰۰ درصدی میانگین کارمزد تراکنش‌های بیت کوین در روزهای قبل از وقوع هاوینگ!
با وجود اینکه تنها چند روز تا وقوع رویداد هاوینگ باقی نمانده است، تحلیلگران پیش بینی می کنند که اختلالات قابل توجهی در عملیات استخراج رخ می دهد. انتظار می رود که در ساعت های اولیه ۱۲ مه ، پاداش های بلاک بیت کوین (BTC) نصف شود و بسیاری از… به خواندن ادامه دهیدتاثیر هاوینگ بیت کوین بر فرآیند استخراج چیست؟
بر اساس گزارش های منتشر شده و با توجه به نزدیک شدن به وقوع رویداد هاوینگ بیت کوین ، بحث و اظهار نظر در مورد قیمت این ارز دیجیتال نیز به طور پیوسته در سراسر جامعه ارز دیجیتال در حال گسترش است. از آنجایی که جهان با رکود اقتصادی سنگین… به خواندن ادامه دهیدپیش‌بینی قیمت بیت کوین توسط کارشناسان برتر با نزدیک شدن به رویداد هاوینگ !
طبق گفته خالق یکی از دقیق ترین مدل های قیمت ارزهای دیجیتال، قرار دادهای آتی بیت کوین به طور ناعادلانه بر قیمت بیت کوین (BTC) تأثیر نمی گذارد. در یک سری توییت، PlanB، (نام مستعار) تحلیلگر مدل انباشت به جریان اظهار داشت که قراردادهای آتی باعث نوسانات قیمت بیت کوین… به خواندن ادامه دهیدخالق مدل انباشت به جریان: قراردادهای آتی قیمت بیت کوین را دستکاری نکرده‌اند!
بر اساس گزارش های منتشر شده، از آنجا که بازار ارزهای دیجیتال در طی دو هفته گذشته رو به رشد بوده است، جامعه ارزهای دیجیتال نیز با افزایش قیمت ارز دیجیتال برتر بازار یعنی بیت کوین صعودی تر نیز شده است. مایک نووگراتز، مدیرعامل بانک تجاری ارزهای گلکسی دیجیتال و… به خواندن ادامه دهیدمایک نووگراتز: اگر قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۰ به بالاترین حد خود نرسد، از سرمایه‌گذاری بر روی آن کناره‌گیری می‌کنم!
گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که تون ویز (Tone Vays) از معامله گران کهنه کار پیش بینی کرده که زمانی که بیت کوین در اوایل ماه جاری به سطح ۳۷۰۰ دلار رسید، در واقع همان پایین ترین سطح این ارز دیجیتال بوده است، چرا که در حال… به خواندن ادامه دهیدتون ویز: قمت ۳۷۰۰ دلاری بیت کوین ، پایین‌ترین سطح برای این ارز دیجیتال است!