صفیه رجائی هرندی

260نوشته یافت شد

به نظر می‌ رسد که تام لی (Tom Lee) همچنان نسبت به آینده‌ی بیت‌ کوین امیدوار است و قصد ندارد که از اشتراک‌ گذاری دیدگاه… به خواندن ادامه دهیدتام لی: قیمت بیت‌ کوین می‌تواند در کمتر از ۵ ماه به ۴۰ هزار دلار برسد!
صرافی ارزهای دیجیتال بیترکس (Bittrex) اعلام کرد که کاربران آمریکایی خود را از خرید و فروش ۳۲ ارز دیجیتال منع خواهد کرد. بیترکس با انتشار… به خواندن ادامه دهیدصرافی بیترکس، کاربران آمریکایی خود را از خرید و فروش ۳۲ ارز دیجیتال منع خواهد کرد!
ذخیره سازی دارایی های دیجیتال در یک کیف پول سخت افزاری امن (HW)، بخش مهمی از حفاظت از ذخایر ارزهای دیجیتال شما در مقابل هکرها… به خواندن ادامه دهیدنحوه‌ی خرید کیف‌پول ارزهای دیجیتال با استفاده از بیت‌کوین‌کش!
با توجه گفته یک تحلیلگر برجسته، قیمت بیت کوین با توجه به گرایش های  فعلی سرمایه گذاران و راه اندازی ارز دیجیتال فیس بوک به… به خواندن ادامه دهیدیک تحلیلگر: ارز دیجیتال فیس‌بوک می تواند، قیمت بیت‌ کوین را در ماه جاری به ۱۰ هزار دلار برساند!
ایگور سچین (Igor Sechin)، رئیس غول نفتی روسیه به نام روس‌نفت (Rosneft)، اخیرا عنوان کرده که امکان خرید شرکت نفت با استفاده از ارزهای دیجیتال… به خواندن ادامه دهیدرئیس غول نفتی روسیه: ارزهای دیجیتال می‌توانند در آینده برای خرید نفت استفاده شوند!
انتظار می رود که حفظ حریم خصوصی بیت کوین با به کارگیری چند پیشنهاد کلیدی که در حال حاضر توسعه دهندگان هسته بر روی آنها… به خواندن ادامه دهید۴ ویژگی برتر حفظ حریم‌خصوصی که باعث افزایش تغییرپذیری بیت‌کوین می‌شود!
افزایش قیمت بیت کوین در انتهای سال ۲۰۱۷ را حتما به خاطر می آورید. بسیاری از سرمایه گذاران از این که فرصت خرید بیت کوین… به خواندن ادامه دهیدبازگشت سرمایه‌ی ۱۴۴ هزار درصدی بیت‌ کوین طی مدت هفت سال!
به عقیده‌ی مکس کیسر (Max Keiser)، یک تحلیلگر مطرح در زمینه‌ی ارزهای دیجیتال، گلوبال کوین فیس بوک تهدیدی جدی برای ریپل و بسیاری دیگر از… به خواندن ادامه دهیدکارشناس بیت‌کوین: گلوبال‌کوین فیس‌بوک باعث نابودی ریپل می‌شود!
شرکت تحقیقاتی و محصولات سرمایه ‌گذاری ارز دیجیتال کوین‌ شیرز (CoinShares) در گزارشی عنوان کرد، تخمین می زند که ۷۴٫۱ درصد انرژی مورد نیاز استخراج… به خواندن ادامه دهیدبیش از ۷۴درصد از استخراج بیت‌ کوین توسط انرژی‌های تجدیدپذیر صورت گرفته است!
بازار ارزهای رمزنگاری پس از تثبیت منتظر حرکت بیت کوین بودند. تنها چند دارایی دیجیتال وجود دارد که شاهد افزایش نسبی هستند که لایت کوین… به خواندن ادامه دهیدافزایش قیمت لایت‌ کوین با نزدیک شدن به پدیده‌ی نصف شدن پاداش استخراج!
بیت پی (Bitpay) اخیرا، مورد حمله‌ی رسانه های اجتماعی قرار گرفته است، چراکه این شرکت برای تراکنش های بیت کوین هزینه های اضافی دریافت می… به خواندن ادامه دهیددلیل واقعی بیت‌پی برای دریافت کارمزدهای بیشتر در تراکنش‌های بیت‌ کوین چیست؟
غول بانک های آمریکا، ژاپن و اروپا کنسرسیومی ایجاد کرده اند که از فناوری ارز دیجیتال برای مبالات بین مرزی استفاده می کند. این حرکت… به خواندن ادامه دهیدارائه یک ارز دیجیتال با پشتوانه ارز فیات برای انتقالات بین‌المللی توسط بانک‌های بزرگ دنیا
در پایان ماه می سال ۲۰۱۹، بانک مرکزی مصر (CBE) اعلام کرد که در حال کار بر روی پیش نویس قانون فعالیت های مربوط به… به خواندن ادامه دهیددولت مصر در حال آماده‌سازی پیش‌نویس قانون فعالیت‌های مربوط به ارزهای دیجیتال
اگر شما دارایی های خود را در یک پلت فرم رمزنگاری مانند یک صرافی متمرکز نگه می دارید، بسیار مهم است که مطمئن شوید که… به خواندن ادامه دهیدنحوه‌ی استفاده از یک کلید امنیتی فیزیکی برای حفاظت از حساب شما!
صرافی ارزهای دیجیتال همتا به همتای لوکال بیت کوینز در یک توئیت رسمی، تائید کرد که انجام مبادلات با استفاده از ارزهای فیات محلی را… به خواندن ادامه دهیدلوکال بیت‌ کوینز حذف مبادلات نقدی محلی را از پلتفرم خود تائید کرد!