صدای ارزجو ۲۰ اسفند ۹۷؛ بیت کوین در قوی ترین حالت ممکن

صدای ارزجو ۲۰ اسفند ۹۷؛ بیت کوین در قوی ترین حالت ممکن

صدای ارزجو در نسخه ۲۰ اسفند ۹۷ آماده شده و شما می توانید در این قسمت نیز در جریان آخرین اخبار و اطلاعات حوزه ارزهای دیجیتال قرار بگیرید. در این قسمت از صدای ارزجو به بررسی و تحلیل مارکت پرداختیم و تحلیل های مختلف را پیرامون ارزهای دیجیتال بررسی کردیم که قطعا برای شما بسیار مفید خواهد بود و تصمیم گیری شما را در زمینه سرمایه گذاری بهتر از قبل خواهد نمود.

در دیگر بخش این پادکست به سراغ مقاله ای رفتیم که ماحصل آن قوی تر شدن بیت کوین بوده و نشان میدهد که بیت کوین در حال حاضر در قوی ترین حالت ممکن قرار گرفته و به زودی این قدرت بیش از پیش خواهد شد. البته تحلیل های مختلفی نیز برای این موضوع وجود داشته و برای دانستن جزئیات این موضوع می توانید پادکست زیر را گوش دهید.

این قسمت از صدای ارزجو در اسفندماه قرار گرفته و خب شما در حالیکه در تب و تاب شب های عید هستید می توانید به ما اعتماد کنید و به راحتی اطلاعاتتان را در مورد ارزهای دیجیتال بالا برده و آپدیت کنید تا نیازی به چک کردن روزانه سایتهای مختلف نباشد! خوبی صدای ارزجو این است که شما میتوانید در حین کارهایی که انجام میدهید به آن گوش فرا دهید و از اخبار و آموزش های ارائه شده لذت ببرید. در ادامه می توانید این پادکست را گوش دهید و اگر دیدگاهی در مورد مطالب گفته شده در آن داشتید با ما در میان بگذارید.

 

گوش دادن به این قسمت از صدای ارزجو را به تمام فعالان تازه کار و حرفه‌ای حوزه ارزهای دیجیتال پیشنهاد می‌کنیم. پادکست‌های تولیدی ارزجو به صورت کاملا حرفه‌ای و با تولید محتوای اختصاصی صورت می‌گیرد و به همین دلیل نسبت به بعضی دیگر از پادکست‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی تولید می‌شود مزیت‌های قابل توجهی دارد. توجه داشته باشید که ما از بیان مطالب بی پایه و اساس خودداری می‌کنیم و محتوای تولیدی برای هر پادکست با صرف زمان چند ساعته صورت می‌گیرد و به همین دلیل سعی داریم همراه خوبی برای شما عزیزان در تجارت روزمره تان باشیم تا به یک منبع مطمئن برای آخرین اخبار و اطلاعات حوزه ارز دیجیتال دسترسی داشته باشید.

فعالان بازار ارزهای دیجیتال باید توجه کنند که سلسله پادکست‌های تولیدی توسط ما به صورت اختصاصی بوده و محتوای این پادکست‌ها نیز توسط تیم تحریریه ارزجو تهیه می‌شود. امیدواریم دیدگاه‌های شما را پیرامون این پادکست و سایر بخش‌های آن دریافت کنیم و نظرات سازنده شما را در مورد تولید بخش‌های جدید اعمال کنیم. بدیهی است که هدف از تولید این فایل‌های صوتی صرفا خدمات رسانی هر چه بهتر و بیشتر به عزیزانی است که وقت کافی برای مطالعه اخبار و مقالات روزانه ندارند.
همچنین گفتنی است که برای دریافت و مشاهده آخرین اخبار و مقالات حوزه کریپتو می‌توانید به صفحه وبلاگ ارزجو مراجعه کنید و از مقالاتی که به تازگی به این بخش افزوده شده است بهره ببرید. برای دسترسی به این بخش کافیست روی این لینک کلیک کنید.

بیت کوین ارزی است که به شکل دیجیتال تولید شده و هر کسی می‌‌تواند به شبکه آن ملحق شده و به یک کاربر بیت کوینی بدل گردد. برای بدست آوردن بیت کوین‌‌های بیشتر باید از طریق عملیات ماینینگ (mining) نسبت به کسب آن اقدام نموده و یا آن را به صورت نقدی خریداری نمایید. در شبکه بیت کوین، شما می‌‌توانید به راحتی مبادلات مالی خود را انجام دهید، البته به شرطی که این مبادله نیز بیت کوینی باشد. این عملیات شباهت بسیار زیادی به انجام مبادلات الکترونیکی با استفاده از کارت‌‌های اعتباری دارد.

یکی از دلایلی که بسیاری از مردم بیت کوین را ترجیح داده و آن را انتخاب می‌‌کنند، بحث سیستم مالی غیر‌‌متمرکز آن است. یعنی در این سیستم شما دیگر متکی و وابسته به یک نهاد مشخص مانند یک نهاد دولتی و یا بانک نیستید که از اعتبار سرمایه بیت کوینی شما حفاظت کرده و البته در جریان مبادلات مالی شما باشد.

دیدگاها

برای ارسال نظر به حساب کاربری خود وارد شوید

مطالب مرتبط