صدای ارزجو ۴ بهمن ۹۷؛ ورود پیام رسان‌های داخلی به موضوع ارزهای دیجیتال

صدای ارزجو ۴ بهمن ۹۷؛ ورود پیام رسان‌های داخلی به موضوع ارزهای دیجیتال

صدای ارزجو در اپیزود ۴ بهمن ۹۷ پر از اخباری است که قطعا شنیدن آنها برای شما خالی از لطف نبوده و شما را به یک منبع خبر کامل و بروز برای ارزهای دیجیتال تبدیل می کند که به راحتی می تواند در کنار کارهایی که انجام می دهید اقدام به گوش دادن به این پادکست کنید و از آگاهی لذت ببرید. گفتنی است که صدای ارزجو صرفا در راستای اطلاع رسانی خود عمل کرده و نسبت به معامله ارزهای دیجیتال هیچ گونه توصیه ای نداشته و قصد داریم شما را در جریان آخرین تغییرات دنیای بلاک چین قرار دهیم.

در اولین خبر که البته قبلا نیز به آن اشاره کردیم به سراغ موضوع قانونی شدن ارزهای دیجیتال رفتیم که در حال جدی شدن بوده و مسئولین مختلف دولتی نسبت به ان اظهار نظرهای مثبتی داشتند. جزئیات آن را در صدای ارزجو بشنوید و لذت ببرید. در بخش بعدی این پادکست به سراغ پیام رسان گپ رفتیم و به اخباری که از ارزهای دیجیتال این پیام رسان شنیده می شود اشاره کردیم که یک اتفاق خوب برای قانونی شدن ارزهای دیجیتال خواهد بود.

از دیگر اخبار حوزه ارزهای دیجیتال که در این پادکست به آن اشاره کردیم موضوع ارز تون تلگرام است که به یک بحث جنجالی تبدیل شده و حالا شنیده می شود که به زودی این ارز عرضه خواهد شد و جزئیات آن را در صدای ارزجو ۴ بهمن بشنوید. همچنین شنیده شده است که سامسونگ در حال طراحی قابلیتی است که گلکسی اس ۱۰ به یک کیف پول بی نظیر برای ارزهای دیجیتال تبدیل شود.

در آخرین بخش از این پادکست به سراغ تحلیل ارزهای دیجیتال رفتیم و مارکت را مورد بررسی قرار دادیم که قطعا برای شما مورد استفاده قرار خواهد گرفت و برای انتخاب هایتان مفید واقع خواهد شد. تحلیل های ارائه شده در صدای ارزجو طبق تحلیل تحلیلگران معتبر بین المللی است و قطعا جزو معتبرترین مواردی است که می توانید به آن دسترسی داشته باشید.

 

 

گوش دادن به این قسمت از صدای ارزجو را به تمام فعالان تازه کار و حرفه‌ای حوزه ارزهای دیجیتال پیشنهاد می‌کنیم. پادکست‌های تولیدی ارزجو به صورت کاملا حرفه‌ای و با تولید محتوای اختصاصی صورت می‌گیرد و به همین دلیل نسبت به بعضی دیگر از پادکست‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی تولید می‌شود مزیت‌های قابل توجهی دارد. توجه داشته باشید که ما از بیان مطالب بی پایه و اساس خودداری می‌کنیم و محتوای تولیدی برای هر پادکست با صرف زمان چند ساعته صورت می‌گیرد و به همین دلیل سعی داریم همراه خوبی برای شما عزیزان در تجارت روزمره تان باشیم تا به یک منبع مطمئن برای آخرین اخبار و اطلاعات حوزه ارز دیجیتال دسترسی داشته باشید.

فعالان بازار ارزهای دیجیتال باید توجه کنند که سلسله پادکست‌های تولیدی توسط ما به صورت اختصاصی بوده و محتوای این پادکست‌ها نیز توسط تیم تحریریه ارزجو تهیه می‌شود. امیدواریم دیدگاه‌های شما را پیرامون این پادکست و سایر بخش‌های آن دریافت کنیم و نظرات سازنده شما را در مورد تولید بخش‌های جدید اعمال کنیم. بدیهی است که هدف از تولید این فایل‌های صوتی صرفا خدمات رسانی هر چه بهتر و بیشتر به عزیزانی است که وقت کافی برای مطالعه اخبار و مقالات روزانه ندارند.
همچنین گفتنی است که برای دریافت و مشاهده آخرین اخبار و مقالات حوزه کریپتو می‌توانید به صفحه وبلاگ ارزجو مراجعه کنید و از مقالاتی که به تازگی به این بخش افزوده شده است بهره ببرید. برای دسترسی به این بخش کافیست روی این لینک کلیک کنید.

بیت کوین ارزی است که به شکل دیجیتال تولید شده و هر کسی می‌‌تواند به شبکه آن ملحق شده و به یک کاربر بیت کوینی بدل گردد. برای بدست آوردن بیت کوین‌‌های بیشتر باید از طریق عملیات ماینینگ (mining) نسبت به کسب آن اقدام نموده و یا آن را به صورت نقدی خریداری نمایید. در شبکه بیت کوین، شما می‌‌توانید به راحتی مبادلات مالی خود را انجام دهید، البته به شرطی که این مبادله نیز بیت کوینی باشد. این عملیات شباهت بسیار زیادی به انجام مبادلات الکترونیکی با استفاده از کارت‌‌های اعتباری دارد.

یکی از دلایلی که بسیاری از مردم بیت کوین را ترجیح داده و آن را انتخاب می‌‌کنند، بحث سیستم مالی غیر‌‌متمرکز آن است. یعنی در این سیستم شما دیگر متکی و وابسته به یک نهاد مشخص مانند یک نهاد دولتی و یا بانک نیستید که از اعتبار سرمایه بیت کوینی شما حفاظت کرده و البته در جریان مبادلات مالی شما باشد.

دیدگاها

برای ارسال نظر به حساب کاربری خود وارد شوید

مطالب مرتبط