صدای ارزجو ۳ بهمن ۹۷؛ قانونی شدن ارزهای دیجیتال در ایران

صدای ارزجو ۳ بهمن ۹۷؛ قانونی شدن ارزهای دیجیتال در ایران

پس از انتشار صدای ارزجو اول بهمن ماه و بازخورد خوبی که در بررسی ها و نظرسنجی ها پیرامون این سری از پادکست ها داشتیم مصمم تر برای تولید نسخه های بعدی هستیم و امیدواریم بتوانیم بیش از پیش رضایت شما را کسب کنیم. گفتنی است که سلسه پادکست های صدای ارزجو در صدد است تا آخرین اخبار و اطلاعات بدرد بخور از حوزه ارزهای دیجیتال را در اختیار شما قرار داده و از بحث های بیهوده دوری کند!

در اولین مطلب از این پادکست به سراغ بحث داخلی ارزهای دیجیتال رفتیم و قانونی شدن این ارزها را در کشورمان مورد بررسی قرار دادیم. با توجه به فعالیت گسترده تریدرهای ارزهای دیجیتال در کشورمان و همچنین بحث هایی که در زمینه ارز دیجیتال ملی می شود، طبیعتا این موضوع نیازمند قانونی شدن بوده و احتمالا به زودی با نگاه مثبت مسئولین بانک مرکزی این موضوع به سرانجام خواهد رسید که این موضوع در پادکست با جزئیات بیشتری بررسی شده است.

در دومین بخش از پادکست به سراغ جابجایی ۱۰ ارز برتر مارکت رفتیم که جزئیات آن را مورد بررسی قرار دادیم و نکات جالبی از آن را در اختیار شما قرار دادیم. همچنین در دیگر خبری که از دستگاههای استخراج ارزهای دیجیتال شنیده ایم، جزئیات جالبی نهفته است که ترجیح میدهیم آن را در صدای ارزجو ۳ بهمن بشنوید!

در آخرین خبر مهم نیز به سراغ استخدام بککت رفتیم که آگهی خود را منتشر کرد و جنجال تازه ای را به پا نمود که به نظر می رسد شنیدن اتفاقات پیرامون این استخدام خالی از لطف نباشد.

 

در آخرین بخش از این پادکست به سراغ تحلیل ارزهای دیجیتال رفتیم و مارکت را مورد بررسی قرار دادیم که قطعا برای شما مورد استفاده قرار خواهد گرفت و برای انتخاب هایتان مفید واقع خواهد شد. تحلیل های ارائه شده در صدای ارزجو طبق تحلیل تحلیلگران معتبر بین المللی است و قطعا جزو معتبرترین مواردی است که می توانید به آن دسترسی داشته باشید.

 

 

گوش دادن به این قسمت از صدای ارزجو را به تمام فعالان تازه کار و حرفه‌ای حوزه ارزهای دیجیتال پیشنهاد می‌کنیم. پادکست‌های تولیدی ارزجو به صورت کاملا حرفه‌ای و با تولید محتوای اختصاصی صورت می‌گیرد و به همین دلیل نسبت به بعضی دیگر از پادکست‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی تولید می‌شود مزیت‌های قابل توجهی دارد. توجه داشته باشید که ما از بیان مطالب بی پایه و اساس خودداری می‌کنیم و محتوای تولیدی برای هر پادکست با صرف زمان چند ساعته صورت می‌گیرد و به همین دلیل سعی داریم همراه خوبی برای شما عزیزان در تجارت روزمره تان باشیم تا به یک منبع مطمئن برای آخرین اخبار و اطلاعات حوزه ارز دیجیتال دسترسی داشته باشید.

فعالان بازار ارزهای دیجیتال باید توجه کنند که سلسله پادکست‌های تولیدی توسط ما به صورت اختصاصی بوده و محتوای این پادکست‌ها نیز توسط تیم تحریریه ارزجو تهیه می‌شود. امیدواریم دیدگاه‌های شما را پیرامون این پادکست و سایر بخش‌های آن دریافت کنیم و نظرات سازنده شما را در مورد تولید بخش‌های جدید اعمال کنیم. بدیهی است که هدف از تولید این فایل‌های صوتی صرفا خدمات رسانی هر چه بهتر و بیشتر به عزیزانی است که وقت کافی برای مطالعه اخبار و مقالات روزانه ندارند.
همچنین گفتنی است که برای دریافت و مشاهده آخرین اخبار و مقالات حوزه کریپتو می‌توانید به صفحه وبلاگ ارزجو مراجعه کنید و از مقالاتی که به تازگی به این بخش افزوده شده است بهره ببرید. برای دسترسی به این بخش کافیست روی این لینک کلیک کنید.

بیت کوین ارزی است که به شکل دیجیتال تولید شده و هر کسی می‌‌تواند به شبکه آن ملحق شده و به یک کاربر بیت کوینی بدل گردد. برای بدست آوردن بیت کوین‌‌های بیشتر باید از طریق عملیات ماینینگ (mining) نسبت به کسب آن اقدام نموده و یا آن را به صورت نقدی خریداری نمایید. در شبکه بیت کوین، شما می‌‌توانید به راحتی مبادلات مالی خود را انجام دهید، البته به شرطی که این مبادله نیز بیت کوینی باشد. این عملیات شباهت بسیار زیادی به انجام مبادلات الکترونیکی با استفاده از کارت‌‌های اعتباری دارد.

یکی از دلایلی که بسیاری از مردم بیت کوین را ترجیح داده و آن را انتخاب می‌‌کنند، بحث سیستم مالی غیر‌‌متمرکز آن است. یعنی در این سیستم شما دیگر متکی و وابسته به یک نهاد مشخص مانند یک نهاد دولتی و یا بانک نیستید که از اعتبار سرمایه بیت کوینی شما حفاظت کرده و البته در جریان مبادلات مالی شما باشد.

دیدگاها

برای ارسال نظر به حساب کاربری خود وارد شوید

مطالب مرتبط