صدای ارزجو ۶ بهمن ۹۷؛ ارز دیجیتال HoLo تا تاثیر ارزهای دیجیتال در اقتصاد!

صدای ارزجو ۶ بهمن ۹۷؛ ارز دیجیتال HoLo تا تاثیر ارزهای دیجیتال در اقتصاد!

صدای ارزجو ۶ بهمن ۹۷ نیز آماده شد تا تقدیم حضور شما مخاطبان عزیز ارزجو کنیم. در سلسله پادکست های صدای ارزجو سعی داریم تا شما را در جریان آخرین اخبار و اطلاعات این حوزه جنجالی قرار دهیم که طبیعتا دسترسی به محتوای دست اول در این زمینه با توجه به بکر بودن این حوزه بسیار سخت بوده و به شما قول میدهیم تا در این راستا بیشترین تلاش را داشته باشیم.

در اولین خبر از صدای ارزجو ۶ بهمن به سراغ ارز دیجیتال HoLo رفتیم که جزو ارزهای سودده بازار بوده و به شدت دارندگانش را کیفور کرده است! جزئیات فعالیت و وضعیت این ارز دیجیتال را در پادکست امروز مورد بررسی قرار دادیم. در بخش بعدی این پادکست به سراغ تاثیر ارزهای دیجیتال بر روی اقتصاد ایران رفتیم که قطعا یک حقیقت انکار ناپذیر بوده و با توجه به وضعیت بسیار حساس ما در خاورمیانه و نقش ایران در اقتصاد جهانی، از جمله اتفاقاتی است که می توانیم از آن به بهترین وجه بهره ببریم.

در سومین مطلب و بخش مهمی که از صدای ارزجو خواهید شنید موضوع یک پیش بینی است که به قیمت ۱۲۶۰ دلاری بیت کوین اشاره می کند و گویا این پیش بینی از جدیت قابل قبولی از سوی ارائه دهندگان آن برخوردار است! اگر میخواهید جزئیات مطرح کننده آن را بشناسید و چرایی این پیش بینی را بشنوید، پیشنهاد می کنیم که صدای ارزجو در اپیزود ۶ بهمن ۹۷ را از دست ندهید و از شنیدن آخرین اخبار حوزه ارزهای دیجیتال لذت ببرید.

در آخرین بخش از این پادکست به سراغ تحلیل ارزهای دیجیتال رفتیم و مارکت را مورد بررسی قرار دادیم که قطعا برای شما مورد استفاده قرار خواهد گرفت و برای انتخاب هایتان مفید واقع خواهد شد. تحلیل های ارائه شده در صدای ارزجو طبق تحلیل تحلیلگران معتبر بین المللی است و قطعا جزو معتبرترین مواردی است که می توانید به آن دسترسی داشته باشید.

گوش دادن به این قسمت از صدای ارزجو را به تمام فعالان تازه کار و حرفه‌ای حوزه ارزهای دیجیتال پیشنهاد می‌کنیم. پادکست‌های تولیدی ارزجو به صورت کاملا حرفه‌ای و با تولید محتوای اختصاصی صورت می‌گیرد و به همین دلیل نسبت به بعضی دیگر از پادکست‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی تولید می‌شود مزیت‌های قابل توجهی دارد. توجه داشته باشید که ما از بیان مطالب بی پایه و اساس خودداری می‌کنیم و محتوای تولیدی برای هر پادکست با صرف زمان چند ساعته صورت می‌گیرد و به همین دلیل سعی داریم همراه خوبی برای شما عزیزان در تجارت روزمره تان باشیم تا به یک منبع مطمئن برای آخرین اخبار و اطلاعات حوزه ارز دیجیتال دسترسی داشته باشید.

فعالان بازار ارزهای دیجیتال باید توجه کنند که سلسله پادکست‌های تولیدی توسط ما به صورت اختصاصی بوده و محتوای این پادکست‌ها نیز توسط تیم تحریریه ارزجو تهیه می‌شود. امیدواریم دیدگاه‌های شما را پیرامون این پادکست و سایر بخش‌های آن دریافت کنیم و نظرات سازنده شما را در مورد تولید بخش‌های جدید اعمال کنیم. بدیهی است که هدف از تولید این فایل‌های صوتی صرفا خدمات رسانی هر چه بهتر و بیشتر به عزیزانی است که وقت کافی برای مطالعه اخبار و مقالات روزانه ندارند.
همچنین گفتنی است که برای دریافت و مشاهده آخرین اخبار و مقالات حوزه کریپتو می‌توانید به صفحه وبلاگ ارزجو مراجعه کنید و از مقالاتی که به تازگی به این بخش افزوده شده است بهره ببرید. برای دسترسی به این بخش کافیست روی این لینک کلیک کنید.

بیت کوین ارزی است که به شکل دیجیتال تولید شده و هر کسی می‌‌تواند به شبکه آن ملحق شده و به یک کاربر بیت کوینی بدل گردد. برای بدست آوردن بیت کوین‌‌های بیشتر باید از طریق عملیات ماینینگ (mining) نسبت به کسب آن اقدام نموده و یا آن را به صورت نقدی خریداری نمایید. در شبکه بیت کوین، شما می‌‌توانید به راحتی مبادلات مالی خود را انجام دهید، البته به شرطی که این مبادله نیز بیت کوینی باشد. این عملیات شباهت بسیار زیادی به انجام مبادلات الکترونیکی با استفاده از کارت‌‌های اعتباری دارد.

یکی از دلایلی که بسیاری از مردم بیت کوین را ترجیح داده و آن را انتخاب می‌‌کنند، بحث سیستم مالی غیر‌‌متمرکز آن است. یعنی در این سیستم شما دیگر متکی و وابسته به یک نهاد مشخص مانند یک نهاد دولتی و یا بانک نیستید که از اعتبار سرمایه بیت کوینی شما حفاظت کرده و البته در جریان مبادلات مالی شما باشد.

دیدگاها

برای ارسال نظر به حساب کاربری خود وارد شوید

مطالب مرتبط