صدای ارزجو ۱ بهمن ۹۷؛ ارزهای دیجیتال در ایران قانونمند می‌شوند؟

صدای ارزجو ۱ بهمن ۹۷؛ ارزهای دیجیتال در ایران قانونمند می‌شوند؟

بهمن هم به همین سرعت فرا رسید و صدای ارزجو نیز اولین پادکست خود را در این ماه سرد و برفی و زمستانی منتشر کرد تا کاربران عزیزی که طی ماههای گذشته با همراه بودند در جریان آخرین اخبار و اطلاعات حوزه ارزهای دیجیتال قرار بگیرند. البته گفتنی است که این سلسله از پادکست ها با توجه به استقبال خوبی که از آن شده نیازمند حمایت و ارائه پیشنهادات و انتقادات شما است که امیدواریم برای بهتر شدن این پادکست ها ما را یاری کنید.

همان طور که در تیتر این پادکست گفتیم، بحث و بخش اصل یو مهم این قسمت از صدای ارزجو به بحث قانونی شدن ارزهای دیجیتال اختصاص یافته که با توجه به اظهار نظر مسئولین محترم در هفته های گذشته به نظر می رسد که یک امر انکارناپذیر بوده و بایستی هر چه سریعتر قانون نویسی برای این موضوع آغاز شود که طبیعتا یکی از ترفندهای بسیار قوی در برابر تخاصم معاندین کشور خواهد بود.

در دیگر بخش از صدای ارزجو به سراغ خبر هکی می رویم که برای بعضی از صرافی ها رخ داده و اطلاعات مهمی از کاربران و خود صرافی ها به دست هکرها افتاده است که جزئیات این خبر قطعا برای شما مفید خواهد بود و پیشنهاد می کنیم آن را از دست ندهید.

ونزوئلا که این روزها به شدت درگیر حواشی عجیبی است و وضعیت خوبی ندارد، در بحث ارزهای دیجیتال فعال بوده و حالا خبر می رسد که اولین ای تی ام بیت کوینی این کشور راه اندازی می شود که خبر خوبی است! البته ای کاش این اقدامات جدی ونزوئلا در زمینه ارزهای دیجیتال توسط کشورهای با ثبات تر بود تا تاثیرات جدی در بازار بگذارد و عینی شدن و قانونی شدن ارزهای دیجیتال را بیش از پیش می نمود.

مثل تمامی سلسله پادکست های صدای ارزجو در آخرین بخش به سراغ تحلیل مارکت رفتیم و ارزهای دیجیتال را در روزهای آینده پیش بینی کردیم که طبق تحلیل سایتهای معتبر بوده و نظر شخصی ما نیست! سوابق این تحلیل ها گویای همه اتفاقاتی است که باید بدانید!

گوش دادن به این قسمت از صدای ارزجو را به تمام فعالان تازه کار و حرفه‌ای حوزه ارزهای دیجیتال پیشنهاد می‌کنیم. پادکست‌های تولیدی ارزجو به صورت کاملا حرفه‌ای و با تولید محتوای اختصاصی صورت می‌گیرد و به همین دلیل نسبت به بعضی دیگر از پادکست‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی تولید می‌شود مزیت‌های قابل توجهی دارد. توجه داشته باشید که ما از بیان مطالب بی پایه و اساس خودداری می‌کنیم و محتوای تولیدی برای هر پادکست با صرف زمان چند ساعته صورت می‌گیرد و به همین دلیل سعی داریم همراه خوبی برای شما عزیزان در تجارت روزمره تان باشیم تا به یک منبع مطمئن برای آخرین اخبار و اطلاعات حوزه ارز دیجیتال دسترسی داشته باشید.

فعالان بازار ارزهای دیجیتال باید توجه کنند که سلسله پادکست‌های تولیدی توسط ما به صورت اختصاصی بوده و محتوای این پادکست‌ها نیز توسط تیم تحریریه ارزجو تهیه می‌شود. امیدواریم دیدگاه‌های شما را پیرامون این پادکست و سایر بخش‌های آن دریافت کنیم و نظرات سازنده شما را در مورد تولید بخش‌های جدید اعمال کنیم. بدیهی است که هدف از تولید این فایل‌های صوتی صرفا خدمات رسانی هر چه بهتر و بیشتر به عزیزانی است که وقت کافی برای مطالعه اخبار و مقالات روزانه ندارند.
همچنین گفتنی است که برای دریافت و مشاهده آخرین اخبار و مقالات حوزه کریپتو می‌توانید به صفحه وبلاگ ارزجو مراجعه کنید و از مقالاتی که به تازگی به این بخش افزوده شده است بهره ببرید. برای دسترسی به این بخش کافیست روی این لینک کلیک کنید.

دیدگاها

برای ارسال نظر به حساب کاربری خود وارد شوید

مطالب مرتبط