ایالت اوهایو از سرمایه گذاری ۳۰۰ میلیون دلاری بر روی ارزهای دیجیتال خبر داد

ایالت اوهایو از سرمایه گذاری ۳۰۰ میلیون دلاری بر روی ارزهای دیجیتال خبر داد

دولت ایالت اوهایو آمریکا از سرمایه گذاری ۳۰۰ میلیون دلاری صندوق‌های مالی این ایالت بر روی استارت آپ‌های بلاک چینی و ارزهای دیجیتال تا سال ۲۰۲۱ خبر داد.

به گزارش ارزجو، بر اساس این گزارش، «ری لیچ»، مدیر عامل شرکت غیر انتفاعی JumpStart اعلام کرد که تاکنون در مجموع، هفت صندوق حاضر در اوهایو مبلغ ۱۰۰ میلیون دلار در مراحل اولیه راه اندازی استارت آپ های بلاک چینی سرمایه گذاری کرده‌اند.

گفته‌می شود ۲۰۰ میلیون دلار باقی مانده از سرمایه گذاری مقرر بر روی پروژه حاضر نیز از طریق صندوق تامین اجتماعی ایالت اوهایو تامین خواهد شد.

لازم به ذکر است که این اقدام ایالت اوهایو پس از آن صورت می‌گیرد که پیشتر ایالت «بوکی» از آزاد سازی فعالیت این دسته از ارزها به ویژه بیت کوین در این ایالت، البته به شرط پرداخت مالیات مربوط به آن موافقت کرده بود.

همچنین گفته می‌شود صندوق مالی محلی FlashStarts در اوهایو نیز قرار است به صورت جداگانه مبلغ ۶ میلیون دلار در زمینه توسعه ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کند.

بر اساس آمارهای منتشر شده، با وجود سقوط و ادامه رکود در بازار آمریکا، بلاک چین‌ها و ارزهای دیجیتال توانسته‌اند طی ۱۰ ماه گذشته تعداد قابل توجهی شغل در این کشور ایجاد کنند.

 

برای مشاهده آخرین اخبار و اطلاعات از دنیای بلاک چین به صفحه اول ارزجو مراجعه کنید و از بخش محتوا می توانید به آخرین اطلاعات این حوزه دسترسی داشته باشید.

دیدگاها

برای ارسال نظر به حساب کاربری خود وارد شوید

مطالب مرتبط