ویدئو: نحوه ی ایجاد و استفاده از کیف پول کاغذی پیپر والت

ویدئو: نحوه ی ایجاد و استفاده از کیف پول کاغذی پیپر والت

در این ویدئو از ارزجو به سراغ آموزش نحوه ایجاد و استفاده از کیف پول کاغذی پیپر والت رفتیم و مسائل مختلف آن را مورد بررسی قرار دادیم. به نظر می رسد که برای فعالان این حوزه یادگیری این آموزش بسیار مهم بوده و یکی از راههای خوب برای حفظ امنیت ارزهای دیجیتال است.

 

 

 

گفتنی است که در صورت نیاز برای آموزش هر بخشی از دنیای پر سوال بلاکچین و ارزهای دیجیتال می توانید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید و در صورت تمایل نیازهای آموزشی خود را به ما بگویید تا در اسرع وقت به این مشکلات و نیازها رسیدگی شود. همچنین کاربران عزیز می‌توانند برای دسترسی به سلسله پادکست‌های صدای ارزجو به این لینک مراجعه کرده و از مطالب خبری و آموزشی به صورت صوتی استفاده کنند. مهم‌ترین بخش سایت ارزجو نیز متعلق به محتوای متنی در زمینه ارزهای دیجیتال است که به صورت روزانه چندین مقاله آموزشی و تحلیلی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.
کیف پول‌های دیجیتالی جز مهم‌ترین ابزارها در سرمایه‌ گذاری‌ ارزهای دیجیتالی هستند که در ادامه با نحوه ایجاد انواع کیف پول بیت کوین آشنا می‎شوید.
کیف پول در حوزه بیت کوین حکم یک حساب بانکی را دارد. در واقع کیف پول کلیدهای عمومی و خصوصی مرتبط با بلاک چین را در خود نگه می‌دارد. از این کلیدها برای ارسال و دریافت داده‌های دیجیتالی در بلاک چین و ردیابی مانده‌حساب ارزهای دیجیتالی استفاده می‌شود. به طور کلی دو نوع کیف پول بیت کوین وجود دارند. کیف پول‌ نرم‌افزاری و کیف پول تحت وب.

دیدگاها

برای ارسال نظر به حساب کاربری خود وارد شوید

مطالب مرتبط