ورود به حساب کاربری :

ورود به حساب کاربری : نحوه ی خرید آنلاین از سایت ارزجو

برای ورود به سایت ارزجو روی گزینه ”ورود به حساب کاربری ” در صفحه اصلی سایت کلیک کنید و ایمیل یا موبایل و کلمه عبوری که با آن ثبت نام

نکته: اگر کلمه عبور خود را فراموش کرده اید می توانید بر روی گزینه ”ارسال مجدد رمز  ” همان طور که در شکل زیر مشخص شده است کلیک کنید. پس از کلیک بر روی ” ارسال مجدد رمز  ” با وارد کردن شماره موبایل خود پسورد جدید دریافت کنید .

 

تاییدیه ایمیل؛

توجه داشته باشید، داشتن ایمیل تأییدشده برای فعال سازی حساب کاربری در ارزجو امری مهم است، در ادامه نحوه ثبت و تأیید ایمیل در پنل کاربری آمده است:

با ثبت و تأیید ایمیل در پنل کاربری، پس‌از آن بایستی به ایمیل خود مراجعه کنید و روی لینک فعال‌سازی کلیک کنید.

 

همان طور که در شکل زیر می بینید، تاییدیه‌ های مختلفی وجود دارند که باید همگی انجام شوند و تیک بخورند. لازم به ذکر است که حتی قبل از تایید تلفن ثابت ( از آن جا که به طول می‌ انجامد) نیز می توانید اقدام به ثبت سفارش نمایید.

 

قبل از این‌ که وارد پروسه خرید شویم، بهتر است نیم نگاهی به پنل کاربری داشته باشیم . در این قسمت گزینه‌های مختلف قرار گرفته که مهم‌ ترین آن‌ ها را در ذیل توضیح خواهیم داد.

پیام‌ ها؛

در اصل در چنین بخشی نویتیفیکشن های شما به نمایش گذاشته می شوند و همه ی آن ها را می توانید با یک نگاه زیر نظر داشته باشید. گفتنی است که اگر اعلان برای تان ارسال شود، به صورت کاملا واضح در پنل کاربری درج می شود تا لزومی نداشته باشد که هر روز به بخش پیام ها سر بزنید.

نکته: بعد از ورود به سایت ارزجو از بخش خرید و فروش ارزهای دیجیتال امکان ملاحظه قیمت لحظه ای تمامی ارزهای موجود را خواهید داشت.

سفارشات ارز؛

می توانیم بگوییم که این بخش یکی از کاربردی ترین قسمت های پنل کاربری است. در آن فاکتورهای خود را مشاهده خواهید نمود و در صورت لزوم، این امکان را دارید تا از آن ها پرینت بگیرید. خوش بختانه وضعیت فاکتورها نیز در این قسمت درج می شوند و نیازی به پیگیری مداوم ندارید. با یک نگاه وضعیت فاکتور خود را زیر نظر داشته باشید.

 

فاکتور ها؛

 

خرید از ارزجو و  انتخاب ولت

مرحله اول: در این مرحله ارز مورد نظر خود را انتخاب کنید، ارزدرخواستی و قیمت واحد را ملاحظه می فرمایید.

مقدار ارز درخواستی را در کادر سمت راست وارد کنید، در کادر مقابل قیمت مقدار مشخص شده برای شما نمایش داده می شود، در صورت داشتن کد تخفیف، کد تخفیف را وارد کرده و کد برای شما اعمال خواهد شد.

در پایین کادر مبلغ کارمزد دریافتی  به همراه مبلغ پرداختی  را ملاحظه می فرمایید.

مرحله دوم: انتخاب ولت
 نکته: نگهداری ارز در کیف پول ارزجو

در صورتی که تصمیم به استفاده از ولت ارزجو را دارید در حال حاضر امکان نگهداری ارزهای بیت کوین، اتریوم و تتر و بیش از ۳۰ نوع ارز امکان پذیر هست و برای راهنمایی بیشتر استفاده از کیف پول ارزجو به این لینک  http://ablog.arzjoo.com/21194 در سایت ارزجو مراجعه بفرمایید.

 

 

در این مرحله آدرس ولتی که از نظر امنیتی مورد تایید شما هست را جهت دریافت ارز و نگهداری ارز خریداری شده هست را داخل کادر کپی کنید.

 

مرحله سوم:
انتخاب کارت بانکی و درگاه

نکته: در صورت وارد نمودن آدرس کیف پول خود دقت فرمایید و آدرس کیف پول معتبر استفاده کنید مسئولیت عواقب آدرس کیف پول نامعتبر به عهده خریدار می باشد.

 

 

و در آخر پس از تاییدیه واریزی شما توسط بخش مالی ارز خریداری شده به ولتی که ارسال کردید در کمتر از یک ساعت منتقل خواهد شد.

خسته نباشید! امیدواریم خرید خوبی را تجربه کنید.